Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Ordu Aybastı Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Aybastıcancel
Orducancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Aybastı satılık daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Aybastı satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aybastı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin denizden uzak iç kesimlerde yer alan Aybastı ilçesinin toplam yüzölçümü 359 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 730 metre olan ilçe Orta Karadeniz Bölgesi’nin önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. İlçe Fatsa ilçesine 52 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin doğusunda Gölköy ilçesi, batısında Korgan ilçesi, kuzeyinde Fatsa ilçesi, güneyinde ise Reşadiye ilçesi yer almaktadır. Aybastı satılık daire arayan kişiler ilçenin ekonomisi ve iklimi hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Aybastı satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık, patates ve mısır ürünleri yetiştirilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetlerinin yapıldığının bilgisine ulaşılmaktadır.

Aybastı Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 22 bin 783’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50’sini (11 bin 391) erkek, yüzde 50’sini (11 bin 392) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Aybastı satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 21 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Alacalar Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Beştam Mahallesi, Çakırlı Mahallesi, Çukur Mahallesi, Esenli Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hisarcık Mahallesi, Karamanlı Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Koyunculu Mahallesi, Kutlular Mahallesi, Küçükyaka Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Pelitözü Mahallesi, Sağlık Mahallesi, Sarıyar Mahallesi, Sefalık Mahallesi, Toygar Mahallesi, Uzundere Mahallesi ve Zaferimilli Mahallesi’dir.

Aybastı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Bilgileri

İlçeden konut arayan kişiler ilçenin ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları ve kadroları bakımından oldukça donanımlıdır. Ordu Aybastı satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Aybastı İmam Hatip Lisesi: Esenli, Mevlana Caddesi, 52500 Aybastı/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 714 12 89 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Aybastı Merkez İlköğretim Okulu: Esenli, Hürriyet Caddesi No:35, 52500 Aybastı/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 714 10 55 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Aybastı Fen Lisesi: Ortaköy Mah. Recepoğulları Caddesi No49 Devamı, Aybastı/Ordu.

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Aybastı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Aybastı uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.