/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Fatsacancel

Ordu Fatsa Satılık Daire

araması için 108 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Fatsa Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Fatsa satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fatsa Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Orta Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan Fatsa ilçesi, Ordu ilinin önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. Fatsa satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe Ordu il merkezine 40,2 kilometre, Samsun iline ise 110 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Fatsa satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçe fındık üretimi konusunda Türkiye’nin en önemli üretim merkezleri arasında yer almaktadır.

Fatsa Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 116 bin 154’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,12’sini (58 bin 213) erkek, yüzde 49,88’ini (57 bin 941) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Fatsa satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 79 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Ayazlı Mahallesi, Bacanak Mahallesi, Bağlarca Mahallesi, Bahçeler Mahallesi, Başköy Mahallesi, Beyceli Mahallesi, Bolaman Mahallesi, Bozdağı Mahallesi, Bucaklı Mahallesi, Buhari Mahallesi, Bülbül Mahallesi, Büyükkoç Mahallesi, Çömlekli Mahallesi, Çötelü Mahallesi, Demirci Mahallesi, Dereyurt Mahallesi, Dolunay Mahallesi, Duayeri Mahallesi, Gölköy Mahallesi, Hamlık Mahallesi, Hatipli Mahallesi, Hıdırbeyli Mahallesi, Hoylu Mahallesi, Ilıca Mahallesi, İnönü Mahallesi, İslamdağ Mahallesi, Kabakdağı Mahallesi, Kaleönü Mahallesi, Karataş Mahallesi, Kayaca Mahallesi, Kılavuzömer Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Konakbaşı Mahallesi, Kösebucağı Mahallesi, Sefaköy Mahallesi, Sudere Mahallesi, Şerefiye Mahallesi, Tahtabaş Mahallesi, Taşlıca Mahallesi, Tayalı Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yapraklı Mahallesi, Yassıbahçe Mahallesi, Yassıtaş Mahallesi, Yavaş Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yeniyurt Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yukarıardıç Mahallesi, Yukarıbahçeler Mahallesi, Yukarıtepe Mahallesi ve Yusuflu Mahallesi’dir.

Fatsa Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Bilgileri

İlçeden konut arayan kişiler ilçe eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Özellikle çocuklu aileler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından ve eğitim kadroları bakımından oldukça zengindir. Ordu Fatsa satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullardan başlıcaları:

 • Sakarya Ortaokulu: Dumlupınar, Pazar Sokak, 52400 Fatsa/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 423 12 60 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Şehit Kerem Çalışkancı İlkokulu: Dolunay, 52400 Fatsa/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 433 60 35 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Fatsa ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Fatsa uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Fatsa Satılık Daire
Ordu Fatsa Satılık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Ordu Gülyalı Satılık Daire
 • Ordu Perşembe Satılık Daire
 • Ordu Ünye Atatürk Mahallesi Satılık Ev
 • Ordu Ünye Çınarlık Mahallesi Satılık Ev
 • Ordu Ünye Hamidiye Mahallesi Satılık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.