Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gülyalıcancel
Orducancel

Ordu Gülyalı Satılık Daire

araması için 6 ilan bulundu
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ

Gülyalı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gülyalı satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Gülyalı Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin önemli ilçelerinden biri olan Gülyalı ilçesi 1987 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Giresun iline 8 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe halkının büyük bir bölümünü Türkmen toplulukları oluşturmaktadır. Gülyalı satılık daire arayan kişiler ilçe iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle de ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Gülyalı satılık ev arayan kişiler ilçenin dağlık ve engebeli arazilerin yanı sıra yer yer düzlük arazilere de sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sulu tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede en fazla yetiştirilen ürünler kivi ve fındıktır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Gülyalı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 8 bin 904’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50’sini (4 bin 452) erkek, yüzde 50’sini (8 bin 904) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gülyalı satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 13 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Alibey Mahallesi, Ambarcılı Mahallesi, Ayrılık Mahallesi, Gülistan Mahallesi, Hoşköy Mahallesi, Kestane Mahallesi, Mustafalı Mahallesi, Sayaca Mahallesi, Taşlıçay Mahallesi, Tepealtı Mahallesi, Turnasuyu Mahallesi, Ürümbey Mahallesi ve Yeniköy Mahallesi’dir.

Gülyalı Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Bilgileri

İlçeden konut arayan kişilerin bir diğer önem verdiği konu ise ilçenin eğitim imkanlarıdır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçede yer alan eğitim kadroları da olukça başarılıdır. Ordu Gülyalı satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Merkez İlkokulu: Gülyalı Mahallesi Güzide Gürpınar Bulvarı Pk:52010 Gülyalı/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 811 20 23 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Turnasuyu İlköğretim Okulu: Turnasuyu, 1561. Sokak No:90, 52010 Gülyalı/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 234 10 69 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Ayşe Şahin Çok Programlı Lisesi: Gülyalı Mahallesi Ersin Tarhanoğlu Caddesi Pk:52010 Gülyalı/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 811 22 68 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Gülyalı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Gülyalı uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.