Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kumrucancel
Orducancel

Ordu Kumru Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Kumru Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kumru satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Kumru Satılık Daire Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu iline bağlı Kumru ilçesi gerek coğrafi özellikleri gerekse iklim özellikleri bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kumru satılık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin konum itibari ile oldukça avantajlı bir lokasyonda bulunduğu bilgisine ulaşmaktadır. İlçenin kuzeybatısında Ünye ilçesi, İlçenin doğusunda Korgan ilçesi, güneyinde Niksar ilçesi, kuzeyinde ise Fatsa ilçesi yer almaktadır. İlçe yer şekilleri dağlık ve engebelidir. Karadeniz iklimi etkisi altında olan ilçede yazlar serin, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe her mevsim yağış alır. Kumru satılık konut arayan kişiler ilçe ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedir. İlçe ekonomisin temel yapı taşlarını hayvancılık ve tarım faaliyetleri oluşturmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetlerinin yanı sıra arıcılık faaliyetleri de yapılmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında ise hububat, sebze ve meyve tarımı yapılmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli oluşturan bu iki faaliyet ilçe halkının da temel geçim kaynakları arasında yer almaktadır. İlçe yer şekilleri dolayısı ile ilçede sanayi gelişmemiştir. Sanayi kuruluşlarında çalışmak isteyen ilçe halkı komşu ilçelerde istihdam sağlayabilmektedir.

Kumru Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 31 bin 438’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,17’sini (15 bin 774) erkek, yüzde 49,83’ünü (15 bin 664) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kumru satılık ev arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 37 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Kumru satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Karaağaç Mahallesi, Karacalar Mahallesi, Karacalı Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Konaklı Mahallesi, Kovancılı Mahallesi, Küçükakçakese Mahallesi, Ortaca Mahallesi, Ortaçokdeğirmen Mahallesi, Akçadere Mahallesi, Avdullu Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Balı Mahallesi, Ballık Mahallesi, Çatılı Mahallesi, Demircili Mahallesi, Derbent Mahallesi, Divanıtürk Mahallesi, Duman Mahallesi, Ergentürk Mahallesi, Erikçeli Mahallesi, Esence Mahallesi, Eskiçokdeğirmen Mahallesi, Fizme Mahallesi, Gökçeli Mahallesi, Güneycik Mahallesi, Kadıncık Mahallesi, Samur Mahallesi, Şenyurt Mahallesi, Tekkeköy Mahallesi, Yalnızdam Mahallesi, Yemişken Mahallesi, Yeniakçaalan Mahallesi, Yenidivan Mahallesi, Yeniergen Mahallesi, Yukarıdamlalı Mahallesive Ağcaalantürk Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Kumru ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Kumru da uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde konut satın alabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.