Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Ordu Perşembe Satılık Daire

araması için 10 ilan bulundu
search
Perşembecancel
Orducancel

Perşembe Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Perşembe satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Perşembe Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Karadeniz Bölgesinin Orta Karadeniz Bölümünde yer alan Ordu iline bağlı olan ilçe geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçenin kuzey kesimlerinde Karadeniz, güney kesimlerinde Fatsa, Ordu Merkez, Gürgentepe ilçeleri, doğu kesimlerinde Ordu Merkez ilçesi, batı kesimlerinde Fatsa ilçesi yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 226 kilometrekare olup denizden yüksekliği 0 metredir. Perşembe satılık konut arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temeli tarım, sanayi ve turizm faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı fındık, mısır, hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenildiği bilgisine ulaşılmaktadır.

Perşembe Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 33 bin 253’tür. İlçe nüfusunun yüzde 51,78’ini (17 bin 217) erkek, yüzde 48,22’sini (16 bin 36) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Perşembe satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 53 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Perşembe satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Yeşilköy Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yumrutaş Mahallesi, Yeniöz Mahallesi, Yazlık Mahallesi, Töngeldüzü Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Tarlacık Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Ramazan Mahallesi, Okçulu Mahallesi, Mersin Mahallesi, Kuyluca Mahallesi, Şenyurt Mahallesi, Sırakovancı Mahallesi, Saray Mahallesi, Ortatepe Mahallesi, Neneli Mahallesi, Medreseönü Mahallesi, Kutluca Mahallesi, Kozağzı Mahallesi, Kırlı Mahallesi, Kaleyaka Mahallesi, İstanbulboğazı Mahallesi, Kırlı Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Ekinciler Mahallesi, Düz Mahallesi, Dereiçi Mahallesi, Doğan Mahallesi, Efirli Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Hacılar Mahallesi, İmeçli Mahallesi, Kacalı Mahallesi, Kazancılı Mahallesi, Kovanlı Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Anaç Mahallesi, Babalı Mahallesi, Beyli Mahallesi, Bolatlı Mahallesi, Çaytepe Mahallesi, Çınar Mahallesi, Çerli Mahallesi, Çamarası Mahallesi, Boğazcık Mahallesi, Bekirli Mahallesi, Alınca Mahallesi, Aziziye Mahallesidir. 

Tercih edeceğiniz dairenin ilçe merkezindeki mahallelerinde ya da kırsal kesimdeki köylerde bulunmasına göre fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir. Satın alacağınız dairenin iç ve dış özelliklerine dikkat ederek, satış işlemlerini gerçekleştirmemeniz önerilmektedir. İhtiyacınıza yönelik en uygun evi kolaylıkla bulabilmek için sizde Emlakjet’in güvenilir emlakçılarından danışmanlık hizmeti alabilir ya da sitemizde bulunan en çok tercih edilen sahibinden satılık tarla arazi Perşembe ilanlarını detaylıca inceleyebilirsiniz. 

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Perşembe ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da Ordu Perşembe Mesin köyü satılık evler için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.