Emlakjet

Ordu Satılık Daire

araması için 692 ilan bulundu
search
Orducancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Ordu Emlak Ofisinden İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Ordu'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz Ordu emlak ofisinden ilan arama rehberinde bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Ordu Emlak Ofisinden Satılık Daire ve Satılık Ev

 

Ordu emlak ofisinden satılık daire arayanlar için Ordu, Karadeniz’in Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir ildir. Sınırları; kuzeyden Karadeniz, güneyden Tokat ve Sivas illeri, batıdan Samsun ili ve doğudan ise Giresun ili ile çevrilmiştir. Bilinen tarihi geçmişi 2000 yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Bu ilde ziyaret edebileceğiniz bazı değerli bölgeler arasında;Atik İbrahim Paşa Camii, Boztepe, Etnografya Müzesi, Yason Burnu Feneri, Kurul Kalesi, Yoroz Kent Ormanı, Ulugöl Tabiat Parkı, Asarkaya Kent Ormanı, Perşembe Yaylası, Çambaşı Yaylası, Gaga Gölü, Hoynat Adası, Uzundere Şelalesi ve Karaoluk Çiseli Şelalesi gelir. 19 ilçeden meydana gelen bu ilçemiz TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 763.190 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Ordu Emlak Ofisinden Kiralık Daire ve Kiralık Ev 

 

Emlakjet ekibi olarak Ordu'da yaşamak isteyenler için buraya dair öncelikle şunu belirtmek istersek Ordu emlak kiralık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Ordu'da bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Ordu kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel kiralık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Ordu Emlak Ofisinden Satılık ve Kiralık Arsa ve Tarla 

 

Yatırımcı, emlakçı, çiftçi, emekli, memur veya özel çalışan olup bulunduğunuz şehir ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için iş, yatırım, hobi ve eğitim gibi sebeplerle satın alabileceğiniz, gayrimenkul değeri yüksek, dilediğiniz kriterlere uygun Emlakjet’in en güncel Ordu emlak ofisinden satılık arsa ilanları için Emlakjet’in emlak ofisinden satılık veya dilerseniz de kiralık emlak arsa ilanlarına göz atabilirsiniz.


Ordu Emlak Ofisinden Satılık Dükkan veya Kiralık Dükkan 

 

Yatırımcı, memur veya çalışan olup merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Ordu emlak ofisinden satılık dükkan seçenekleri için Emlakjet’in emlak ofisinden satılık veya dilerseniz de kiralık dükkan ilanlarına hemen şimdi Emlakjet’te göz atın!

 

Ordu Emlak Ofisinden Gayrimenkul Satın Alırken veya Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Ordu yerleşimine bakıldığında Ordu'da tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, dilediğiniz kriterlerdeki de müstakil ev, apartman, villa, ofis, dükkan, arsa, rezidans ve apart tipindeki bütün gayrimenkuller; tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara, eşyalı olup olmama ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlarda değişiklik gösterebilmektedir. Bir gayrimenkul satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Ordu emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel Ordu satılık daire ilanları takip edebilirsiniz.

 

Ordu Emlak Ofisinden Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Ordu'da en uygun ve en yaşanabilir Ordu emlak ofisinden satılık daireler için ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak belediye otobüsü, minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.