Emlakjet

Şanlıurfa Viranşehir Satılık Daire

araması için 39 ilan bulundu
search
Viranşehircancel
Şanlıurfacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Viranşehir Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık konut arayışındakilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Viranşehir satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Viranşehir Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Şanlıurfa iline bağlı Viranşehir ilçesi karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Viranşehir satılık daire arayan kişiler ilçenin ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. Viranşehir satılık ev arayan kişiler ilçenin Şanlıurfa il merkezine 90 kilometrelik bir mesafede yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır.

Viranşehir Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 200 bin 267’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,77’sini (99 bin 665) erkek, yüzde 50,23’ünü (100 bin 602) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Viranşehir satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 113 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden başlıcaları: Çiftekuyu Mahallesi, Çokran Mahallesi, Dedeköy Mahallesi, Defterdar Mahallesi, Değim Mahallesi, Demirci Mahallesi, Dikili Mahallesi, Dinçer Mahallesi, Dinçkök Mahallesi, Ekinciler Mahallesi, Ekindöver Mahallesi, Elbeğendi Mahallesi, Elgün Mahallesi, Emiroğlu Mahallesi, Engelli Mahallesi, Eser Mahallesi, Eskikale Mahallesi, Eşkin Mahallesi, Evcimen Mahallesi, Eyyüpnebi Mahallesi, Germen Mahallesi, Göğerli Mahallesi, Göktepe Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Gömülü Mahallesi, Gönüllü Mahallesi, Gözeli Mahallesi, Gözler Mahallesi, Güleryüz Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Güzlek Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Işıldar Mahallesi, İncirli Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Kale Mahallesi, Karakuzu Mahallesi, Karataş Mahallesi, Kargalı Mahallesi ve Karınca Mahallesi’dir.

Viranşehir Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. Özellikle çocuklu aileler ilçenin eğitim kurumlarının kaliteli olmasına, konut tercihinde bulunurken dikkat etmektedirler. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Şanlıurfa Viranşehir satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Viranşehir Uğur Lisesi: Kışla Mah. Emirğolu Caddesi Sancar Plaza Üstü Kat:1-2-3 No:30, 63700 Viranşehir/Şanlıurfa. Daha detaylı bilgiler için 0544 969 49 19 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Viranşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi: Yenişehir, 63700 Viranşehir/Şanlıurfa.

Sizler de satılık daire tercihini Şanlıurfa ilinin Viranşehir ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Şanlıurfa Viranşehir uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Viranşehir Satılık Daire
Abalar MahallesiAdaköy MahallesiAkçataş MahallesiAkkese MahallesiAlakonak MahallesiAltınbaşak MahallesiAnıt MahallesiArısu MahallesiArıtır MahallesiAslanbaba MahallesiAşağıtınaz MahallesiAtatürk MahallesiAtıcılar MahallesiAyaklı MahallesiAyrıdüşen MahallesiAzadi MahallesiBahçelievler MahallesiBakımlı MahallesiBallıca MahallesiBaşaran MahallesiBaşköy MahallesiBeğrük MahallesiBinekli MahallesiBozca MahallesiBurç MahallesiBüyükbardakçı MahallesiBüyükçavuş MahallesiBüyükgörümlü MahallesiBüyükmutlu MahallesiCeylan MahallesiCumhuriyet MahallesiÇalıcık MahallesiÇamurlu MahallesiÇiftçiler MahallesiÇiftekuyu MahallesiÇokran MahallesiDedeköy MahallesiDefterdar MahallesiDeğim MahallesiDemirci MahallesiDikili MahallesiDinçer MahallesiDinçkök MahallesiEkinciler MahallesiEkindöver MahallesiElbeğendi MahallesiElgün MahallesiEmiroğlu MahallesiEngelli MahallesiEser MahallesiEskikale MahallesiEsvetoğlu MahallesiEşkin MahallesiEvcimen MahallesiEyyüpnebi MahallesiGermen MahallesiGöğerli MahallesiGöktepe MahallesiGölbaşı MahallesiGölcük MahallesiGömülü MahallesiGönüllü MahallesiGözeli MahallesiGözler MahallesiGüleryüz MahallesiGürpınar MahallesiGüzlek MahallesiHürriyet MahallesiIşıldar Mahallesiİncirli Mahallesiİsa Harabesi MahallesiKadıköy MahallesiKale MahallesiKarakuzu MahallesiKarataş MahallesiKaratepe MahallesiKargalı MahallesiKarınca MahallesiKavurga MahallesiKeçeli MahallesiKemerli MahallesiKervansarayı MahallesiKınalıtepe MahallesiKırbalı MahallesiKırkgöz MahallesiKışla MahallesiKızlarsarayı MahallesiKolağası MahallesiKonakyeri MahallesiKoşulu MahallesiKucak MahallesiKumçeşme MahallesiKurtulmuş MahallesiKururoğlu MahallesiKüçükmutlu MahallesiKüçüktopça MahallesiMalta MahallesiMehmetçik MahallesiNergizli MahallesiOğlakçı MahallesiÖvüncük MahallesiÖzal MahallesiPınarlar MahallesiReyhanlı MahallesiSağırtaş MahallesiSağlamlar MahallesiSakalar MahallesiSamanlı MahallesiSarıbal MahallesiSatıcık MahallesiSayoba MahallesiSelahaddin Eyyubi MahallesiSepetli MahallesiSergen MahallesiSevgili MahallesiSözeri MahallesiSüleymaniye MahallesiŞahinli MahallesiŞarkpınar MahallesiŞehit MahallesiŞırnak MahallesiTanyeli MahallesiTaşönü MahallesiTaşyaka MahallesiTekke MahallesiTekneli MahallesiTepedüzü MahallesiToklu MahallesiTunçbilek MahallesiTürkeli MahallesiUğurlu MahallesiUlaklı MahallesiÜçgül MahallesiYaban MahallesiYağızlar MahallesiYarpuz MahallesiYayık MahallesiYazgüneşi MahallesiYeni MahallesiYenişehir MahallesiYeşilalıç MahallesiYeşildurak MahallesiYıldız MahallesiYolbilen MahallesiYollarbaşı MahallesiYukarıbağ MahallesiYukarıdilimli MahallesiYukarışölenli MahallesiYüceler Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.