/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gerzecancel
Sinopcancel

Sinop Gerze Satılık Daire

araması için 9 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Gerze Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gerze satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gerze Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sinop iline bağlı Gerze ilçesi Sinop il merkezine 39 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Gerze satılık daire arayan kişiler mahallenin iklimsel koşulları ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe ılıman Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Gerze satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelin tarım ve turizm faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede turizm faaliyetleri kapsamında ise yaz turizmi yaygındır.

Gerze Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 25 bin 327’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,65’ini (12 bin 574) erkek, yüzde 50,35’ini (12 bin 753) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gerze satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 7 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: 19 Mayıs Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Köşk Mahallesi ve  Yeni Mahallesi’dir.

Gerze Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut tercihinde bulunmak isteyen çocuk sahibi aileler için ilçenin eğitim kurumları oldukça önemlidir. İlçe halkı mahallenin eğitim kurumlarından oldukça memnundur. Mahalle halkı bu eğitim kurumlarının kalitesinden mahalle halkı oldukça memnundur. Sinop Gerze satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Gerze Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi: Hamidiye Mahallesi, Okullar Caddesi, No:50, 57600 Gerze/Sinop. Daha detaylı bilgiler için (0368) 718 10 17 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Gazi Mustafa Kemal İlkokulu: Hamidiye, Hal Caddesi, Pk:57600, 57600 Gerze/Sinop. Daha detaylı bilgiler için (0368) 718 10 15 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Haşim Ve Zehra Tarı İlköğretim Okulu: Cumhuriyet, Haşim Tarı Sokak, No:8, 57600 Gerze/Sinop. Daha detaylı bilgiler için (0368) 718 11 62 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi: Hamidiye, Okullar Caddesi, No:48, 57600 Gerze/Sinop. Daha detaylı bilgiler için (0368) 718 25 86 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Sinop ilinin Gerze ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Gerze uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

6 Mayıs 2022

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

6 Mayıs 2022

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

6 Mayıs 2022

İnşaat sektöründe bomba gelişme! Mali...

İnşaat sektöründe bomba gelişme! Mali...

6 Mayıs 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.