/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Saraydüzücancel
Sinopcancel

Sinop Saraydüzü Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Saraydüzü Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Saraydüzü satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma sürecinize hız kazandırabilirsiniz.

Saraydüzü Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin ilçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Saraydüzü ilçesi Sinop il merkezine 110 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Saraydüzü satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İçenin güney kesimlerinde Çorum iline bağlı Osmancık ilçesi, güneydoğu kesimlerinde Samsun iline bağlı Vezirköprü ilçesi, güneybatı kesimlerinde Çorum iline bağlı Kargı ilçesi, kuzey kesimlerinde Boyabat ilçesi, kuzeydoğu kesimlerinde ise Durağan ilçesi yer almaktadır. Saraydüzü satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisini temelinin tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamımda tahıl ürünleri meyve ve çeltik tarımı yapılmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan sanayi faaliyetleri kapsamında ise madenciliğe dayalı sanayi faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Saraydüzü Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 6 bin 777’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,94’ünü (3 bin 452) erkek, yüzde 49,06’sını (3 bin 325) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Saraydüzü satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 1 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalle ise Merkez Mahallesi’dir.

Saraydüzü Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitimi Hakkında Bilgilendirme

İlçeden konut arayan kişiler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçe içerisinde yer alan okulların eğitim kadroları da oldukça başarılıdır. Sinop Saraydüzü satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Mehmet Akif Ersoy Lisesi: Merkez Mahallesi Okullar Caddesi Pk:57300 Saraydüzü/Sinop, 57300. Daha detaylı bilgiler için 0368) 485 82 07 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Saraydüzü Türkaylar Ortaokulu: Merkez, Okullar Caddesi, 57300 Saraydüzü/Sinop.
  • Saraydüzü İmam Hatip Ortaokulu: Merkez Mahallesi Okullar Caddesi No40/A Saraydüzü.

Sizler de satılık daire tercihini Sinop ilinin Saraydüzü ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Saraydüzü uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

6 Mayıs 2022

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

6 Mayıs 2022

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

6 Mayıs 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.