/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Saraydüzücancel

Sinop Saraydüzü Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Saraydüzü Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Saraydüzü satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma sürecinize hız kazandırabilirsiniz.

Saraydüzü Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin ilçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Saraydüzü ilçesi Sinop il merkezine 110 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Saraydüzü satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İçenin güney kesimlerinde Çorum iline bağlı Osmancık ilçesi, güneydoğu kesimlerinde Samsun iline bağlı Vezirköprü ilçesi, güneybatı kesimlerinde Çorum iline bağlı Kargı ilçesi, kuzey kesimlerinde Boyabat ilçesi, kuzeydoğu kesimlerinde ise Durağan ilçesi yer almaktadır. Saraydüzü satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisini temelinin tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamımda tahıl ürünleri meyve ve çeltik tarımı yapılmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan sanayi faaliyetleri kapsamında ise madenciliğe dayalı sanayi faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Saraydüzü Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 6 bin 777’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,94’ünü (3 bin 452) erkek, yüzde 49,06’sını (3 bin 325) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Saraydüzü satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 1 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalle ise Merkez Mahallesi’dir.

Saraydüzü Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitimi Hakkında Bilgilendirme

İlçeden konut arayan kişiler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçe içerisinde yer alan okulların eğitim kadroları da oldukça başarılıdır. Sinop Saraydüzü satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Mehmet Akif Ersoy Lisesi: Merkez Mahallesi Okullar Caddesi Pk:57300 Saraydüzü/Sinop, 57300. Daha detaylı bilgiler için 0368) 485 82 07 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Saraydüzü Türkaylar Ortaokulu: Merkez, Okullar Caddesi, 57300 Saraydüzü/Sinop.
  • Saraydüzü İmam Hatip Ortaokulu: Merkez Mahallesi Okullar Caddesi No40/A Saraydüzü.

Sizler de satılık daire tercihini Sinop ilinin Saraydüzü ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Saraydüzü uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

30 Haziran 2020

Saraydüzü Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.