Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Şırnak Beytüşşebap Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Beytüşşebapcancel
Şırnakcancel

Beytüşşebap Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Beytüşşebap satılık daire arayanlarımız için Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihi geçmişi, yaklaşık olarak M.Ö. dönemlere kadar uzanan Beytüşşebap, 4 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 17.227 nüfusla Şırnak’ın en az nüfuslu ikinci ilçesi olarak yüzde 3,29’luk kısımda yerini almaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Irak ve Suriye sınırlarına 20, şehir merkezine ise 150 kilometre mesafede olan bu ilçemiz, 1,717 kilometrekare yüz ölçümlü bir toprak alanına sahiptir ve denizden yüksekliği 1.650 metredir. Halkın başlıca ekonomik gelir kaynakları; tarım ve ticaret üzerinden sağlanmaktadır. İlçenin, ziyaret etmeniz gereken doğal güzelliklerinin ve tarihi yapıtlarının başında ise; Zümrüt Dağı Kaplıcası ve Betayi Türbesi gelmektedir.

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde Beytüşşebap satılık konut arayanlar için ilçenin;

  • Kuzeyinde; Van’ın Çatak ilçesi,
  • Batısında; Siirt’in Pervan ve Şırnak’ın Merkez ilçeleri,
  • Doğusunda; Hakkâri’nin Merkez ve Çukurca ilçeleri,
  • Güneyinde ise; Şırnak’ın Uludere ilçesi,

Ulaşım karayolu üzerinden olup ilçe içi ulaşım; merkezden her yarım saatte bir kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat ulaşım sağlanacak şekildedir.

Beytüşşebap Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinden ev satın almak isteyenlere Beytüşşebap’a ait dairelerin fiyatlarını ve metrekarelerini, oda sayılarıyla birlikte sizler için paylaşmak istiyoruz. İlçede, ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 1.048 TL olan alanı 229 metrekareye sahip bir evi, 239.992 TL’ye satın alabilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmek istersek satın alacağınız dairelerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Genellikle; dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, oda sayısına, hastaneye, turistik bölgelere, merkeze ve merkez duraklarının yakınlıklarına göre fiyatlar değişim gösterebiliyor. Dilerseniz bu daireleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde eşyalı veya eşyasız özelliklerle de bulabileceğiniz gibi müstakil ev, köy evi, arsa, dükkan veya daire tipinde de satın alabilmeniz mümkün. Eğer Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde müstakil ev veya daire almak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına Beytüşşebap satılık müstakil ev yazıp istediğiniz kriterlerde ki evi filtreleyip emlakçılarımızla veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Beytüşşebap Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesine ait ev satın alabileceğiniz toplam 4 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev satın almayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerinden birkaçını sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

  • Elki Mahallesi,
  • Karşıyaka Mahallesi,
  • Aliçavuş Mahallesi,
  • Pınarbaşı Mahallesi’dir.

Beytüşşebap ilçesine ait satılık en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına Şırnak Beytüşşebap satılık müstakil daireler sahibinden yazarak dilediğiniz kriterlerde ki özellikleri filtreleyip en hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Arsa Yatırımının Temel Sebebi Yüksek...

“Arsa Yatırımının Temel Sebebi Yüksek...

30 Eylül 2022

İstanbul emlak borsası kurulmalı

İstanbul emlak borsası kurulmalı

29 Eylül 2022

Türk Gayrimenkul Yatırımcısı Rotayı M...

Türk Gayrimenkul Yatırımcısı Rotayı M...

29 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

29 Eylül 2022

“Kısmi seferberlik" Emri, Rusların An...

“Kısmi seferberlik" Emri, Rusların An...

29 Eylül 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.