/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Güçlükonakcancel

Şırnak Güçlükonak Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Güçlükonak Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Güçlükonak satılık daire arayanlarımız için Şırnak’ın Güçlükonak ilçesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihi geçmişi, yaklaşık olarak M.Ö. dönemlere kadar uzanan Güçlükonak, 6 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 13.091 nüfusla Şırnak’ın en az nüfuslu ilçesi olarak yüzde 2,50’lik kısımda yerini almaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bu ilçemizin şehir merkezine uzaklığı 70 kilometre olup, 550 kilometrekare yüz ölçümlü bir toprak alanına sahiptir ve denizden yüksekliği 950 metredir. Halkın başlıca ekonomik gelir kaynakları; tarım ve heyvancılık üzerinden sağlanmaktadır. İlçenin, ziyaret etmeniz gereken doğal güzelliklerinin başında ise; Hısta Kaplıcası gelmektedir.

Şırnak’ın Güçlükonak ilçesinde Güçlükonak satılık konut arayanlar için ilçenin;

 • Kuzeyinde; Siirt’in Eruh ilçesi,
 • Batısında; Mardin’in Dargeçit ilçesi,
 • Doğusunda; Şırnak’ın Merkez ilçesi,
 • Güneyinde ise; Şırnak’ın İdil ilçesi,

Ulaşım karayolu üzerinden olup ilçe içi ulaşım; merkezden her yarım saatte bir kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat ulaşım sağlanacak şekildedir.

Güçlükonak Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Şırnak’ın Güçlükonak ilçesinden ev satın almak isteyenlere öncelikle şunu belirtmek istersek satın alacağınız dairelerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Genellikle; dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, oda sayısına, hastaneye, turistik bölgelere, merkeze ve merkez duraklarının yakınlıklarına göre bu fiyatlar değişim gösterebiliyor. Dilerseniz bu daireleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde eşyalı veya eşyasız özelliklerle de bulabileceğiniz gibi müstakil ev, köy evi, arsa, dükkan veya daire tipinde de satın alabilmeniz mümkün. Eğer ki memur veya çalışan olup ilçeyle sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz bir durumunuz var ise kendinize farklı alternatif çözümler üretebilirsiniz. Örneğin; Şırnak’ın Merkez ilçesinden ev satın alıp Güçlükonak ilçesine gün içerisinde belli saatlerde kalkan minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer Şırnak’ın Güçlükonak ilçesinde, müstakil ev veya daire almak gibi bir fikriniz varsa da bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına Güçlükonak satılık müstakil evler yazıp istediğiniz kriterlerde ki evi filtreleyip emlakçılarımızla veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Güçlükonak Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Şırnak’ın Güçlükonak ilçesine ait ev satın alabileceğiniz toplam 6 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev satın almayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerinden birkaçını sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

 • Yeni Mahalle,
 • Bağlar Mahallesi,
 • Gümüşyazı Mahallesi,
 • Bahçelievler Mahallesi,
 • Karşıyaka Mahallesi,
 • Cumhuriyet Mahallesi’dir.

Güçlükonak ilçesine ait satılık en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına Şırnak Güçlükonak satılık müstakil daireler sahibinden yazarak dilediğiniz kriterlerde ki özellikleri filtreleyip en hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

17 Ocak 2021

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

14 Ocak 2021

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

15 Aralık 2020

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit, ...

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit, ...

7 Aralık 2020

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

Güçlükonak Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.