Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gölovacancel
Sivascancel

Sivas Gölova Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu

Gölova Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Gölova satılık daire arayanlarımız için Sivas’ın Gölova ilçesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihi geçmişi, M.Ö 1000 yıllarına kadar uzanan Gölova, 4 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 4.176 nüfusla Sivas’ın en az nüfuslu ikinci ilçesi olarak yüzde 0,65’lik kısımda yerini almaktadır. Kızıldağ’ın kuzey tarafındaki eteklerine kurulan bu ilçemizin, Sivas il merkezine uzaklığı 175 kilometre olup 308 kilometrekare yüz ölçümlü bir toprak alanına sahiptir ve denizden yüksekliği 1.300 metredir. Halkın başlıca ekonomik gelir kaynakları; tarım üzerinden sağlanmaktadır. İlçenin, ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında ise; 

  • Gölova Kültür ve Sanat Evi gibi mekanlar gelmektedir.

Sivas’ın Gölova ilçesinde Gölova satılık konut arayanlar için ilçenin;

  • Kuzeyinde; Giresun ili,
  • Batısında; Sivas’ın Akıncılar ilçesi,
  • Doğusunda ve güneyinde; Erzincan ili yer almaktadır.

Ulaşım karayolu üzerinden olup ilçe içi ulaşım; merkezden her yarım saatte bir kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat ulaşım sağlanacak şekildedir.

Gölova Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Sivas’ın Gölova ilçesinden ev satın almak isteyenlere Gölova’ya ait dairelerin fiyatlarını ve metrekarelerini, oda sayılarıyla birlikte sizler için paylaşmak istiyoruz. İlçede, ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 1.502 TL olan alanı 88 metrekareye sahip bir daireyi, 132.176 TL’ye satın alabilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmek istersek satın alacağınız dairelerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Genellikle; dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere, merkeze ve merkez duraklarının yakınlıklarına göre fiyatlar değişim gösterebiliyor. Dilerseniz bu daireleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde eşyalı veya eşyasız özelliklerle de bulabileceğiniz gibi müstakil ev, çiftlik evi, arsa, dükkan veya daire tipinde de satın alabilmeniz mümkün. Eğer Sivas’ın Gölova ilçesinde müstakil ev veya daire almak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına Gölova TOKİ satılık müstakil ev yazıp istediğiniz kriterlerde ki evi filtreleyip emlakçılarımızla veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Gölova Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Sivas’ın Gölova ilçesine ait ev satın alabileceğiniz toplam 4 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev satın almayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerini sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

  • Fevzi Çakmak Mahallesi,
  • Alsancak Mahallesi,
  • A.Camii Mahallesi,
  • Çalkaya Mahallesi’dir.

Gölova ilçesine ait satılık en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına Sivas Gölova TOKİ satılık ev yazarak dilediğiniz kriterlerde ki özellikleri filtreleyip en hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.