Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Saraycancel
Tekirdağcancel

Tekirdağ Saray Satılık Daire

araması için 6 ilan bulundu

Saray Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Saray satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Saray Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ilçesine bağlı Saray ilçesi il merkezine 82 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Saray satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin kuzey kesimlerinde Vize ilçesi, doğu kesimlerinde Çatalca ilçesi, güney kesimlerinde ise Çerkezköy ilçesi, batı kesimlerinde ise Çorlu ilçesi yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 612 kilometrekare olup denizden yüksekliği 140 metredir. İlçe Marmara geçiş ikliminin etkisi altındadır. İlçede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Saray satılık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadırlar. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Saray Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 49 bin 605’tir. İlçe nüfusunun yüzde 51,19’unu (25 bin 395) erkek, yüzde 48,81’ini (24 bin 210) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Saray satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 25 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Ayaspaşa Mahallesi, Ayvacık Mahallesi, Bahçedere Mahallesi, Bahçeköy Mahallesi, Beyazköy Mahallesi, Büyükyoncalı Mahallesi, Çayla Mahallesi, Çukuryurt Mahallesi, Demirler Mahallesi, Edirköy Mahallesi, Göçerler Mahallesi, Güngörmez Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Karabürçek Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kurtdere Mahallesi, Küçükyoncalı Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Pazarcık Mahallesi, Sefaalan Mahallesi, Sinanlı Mahallesi, Sofular Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Yuvalı Mahallesi’dir.

Saray Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut satın almak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında da detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları ve bu eğitim kurumlarının eğitim kalitesi bakımından oldukça donanımlıdır. Tekirdağ Saray satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • İhsan Uzun Ortaokulu: Yeni Mahallesi, Şehit Serkan Tuğban Sokak No:2, 59600 Saray/Tekirdağ. Daha detaylı bilgiler (0282) 768 14 65 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cumhuriyet İlkokulu: Ayaspaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Pk:59600 Saray/Tekirdağ. Daha detaylı bilgiler için (0282) 768 57 89 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire arayışını Tekirdağ ilinin Saray ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Saray uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.