/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sulusaraycancel

Tokat Sulusaray Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Sulusaray Satılık Daire Arayışındakilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sulusaray satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Sulusaray Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Bilgilendirme

Tokat iline bağlı Sulusaray ilçesi Orta Karadeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Sulusaray satılık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomik faaliyetleri hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçenin doğu kesimlerinde Yeşilyurt ilçesi, batı kesimlerinde Yozgat iline bağlı Kadışehir ilçesi, kuzey kesimlerinde Artova ilçesi, güney kesimlerinde ise Sivas iline bağlı Yıldızeli ilçesi yer almaktadır. Tokat il merkezine 69 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçede karasal iklim ve Karadeniz ikliminin arasındaki bir geçiş iklimi hakimdir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve sert geçmektedir. İlçeye en fazla yağış kış ve ilkbahar aylarında düşmektedir. Sulusaray satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomik faaliyetleri ile de yakından ilgilenmektedirler. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede kış mevsimleri oldukça soğuk geçtiğinden ötürü tarım faaliyetleri yaz ayları ile sınırlandırılmıştır. İlçede yaz aylarında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. Ancak yapılan bu faaliyetler ancak bölge ihtiyacını karşılamaktadır. İlçe sanayi faaliyetleri gelişmemiştir. Bu nedenle sanayi kuruluşlarında çalışmak isteyen kişiler komşu ilçelerdeki fabrikalarda çalışarak geçimlerini sağlayabilmektedir. İlçede konut araya vatandaşlar bu unsurları da göz önüne almalıdır.

Sulusaray Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 7 bin 401’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,71’ini (3 bin 753) erkek, yüzde 49,29’unu (3 bin 648) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Sulusaray satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 3 adet mahalle ve 15 adet köy bulunmaktadır. Tokat Sulusaray satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Fatih Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Menderes Mahallesi, Alanyurt Köyü, Alpudere Köyü, Arpacıkaraçay Köyü, Balıkhisar Köyü, Ballıkaya Köyü, Bayazıt Köyü, Belpınar Köyü, Buğdaylı Köyü, Çime Köyü, Ilıcak Köyü, Sarıyaprak Köyü, Selimiye Köyü, Tekkeyeni Köyü ve Uylubağı Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Tokat ilinin Sulusaray ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Sulusaray da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Emlakjet’te Emlak Danışmanlarının MYK...

Emlakjet’te Emlak Danışmanlarının MYK...

9 Ekim 2020

Eminevim'den Yeni Kampanya

Eminevim'den Yeni Kampanya

8 Ekim 2020

Gayrimenkulün Yeşil-Beyazı, Futbolun ...

Gayrimenkulün Yeşil-Beyazı, Futbolun ...

2 Ekim 2020

Sulusaray Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.