Emlakjet

Tokat Satılık Daire

araması için 287 ilan bulundu
search
Tokatcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Tokat Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Tokat'taki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Tokat satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Tokat Satılık Daire

 

Tokat satılık daire arayanlar için Tokat, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ildir. Sınırları; kuzeyden Samsun ili, kuzeydoğudan Ordu ili, doğu ve güneyden Sivas ili, güneybatıdan Yozgat ili ve batıdan ise Amasya illeriyle komşudur. İlk çağlarda Togayıtlar’ca kurulduğuna inanılan Tokat; Hititlerin, Asurluların, Hurriler ve Kimmerlerin egemenliğinde kaldıktan sonra sırasıyla Perslerin, Büyük İskender dönemi Makedonyalıların, Kapadokya ve Pontus Krallığı’nın yönetimine geçti. M.Ö. 65’te Romalıların ve sonrasında Bizans Devleti’nin egemenliğine girmiştir. Daha sonra ise Danişmendlilerin ve Anadolu Selçuklular’ın yönetimine girmiştir. Bu şehirde ziyaret edebileceğiniz bazı tarihi ve doğal güzellikler; Ali Paşa Camii, Ulu Camii, Takyeciler Camii, Garipler Camii, Taşhan, Arastalı Bedesten (Tokat Müzesi), Tokat Kalesi, Hıdırlık Köprüsü, Topçam Yaylası, Selemen Yaylası, Zinav Gölü, Mahpere Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Reşadiye Kaplıcaları, Zile Kalesi, Ali Paşa Hamamı ve Ballıca Mağarası’dır. 12 ilçeden meydana gelen bu şehrin TUİK son nüfus bilgileri toplam 596.454 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Tokat Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Tokat'ta yaşamak isteyenler için Tokat'a dair öncelikle şunu belirtmek istersek Tokat satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Tokat satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Tokat Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Tokat'ta iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Tokat satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Tokat satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Tokat Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Tokat ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Tokat'ta dilediğiniz kriterlere en uygun Tokat 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Tokat 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Tokat Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Tokat 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Tokat Satılık Daire 1+1

 

Tokat'ta bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Tokat 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Tokat Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Tokat yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Tokat sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Tokat Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Tokat'ta en uygun ve en yaşanabilir Tokat satılık daireler için ulaşım; halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler aracılığı ile sağlanmaktadır.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.