Emlakjet

Yalova Satılık Daire

araması için 1,024 ilan bulundu
search
Yalovacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Yalova Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Yalova'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Yalova satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Yalova Satılık Daire

 

Yalova satılık daire arayanlar için Yalova; Marmara Bölgesi’nde Armutlu Yarımadası’nın kuzey kıyısı ile Samanlı Dağları’nın kuzey eteklerine kurulmuş bir ildir. Tarihi geçmişi, M.Ö. 3000 yıllarına kadar uzanır. Topraklarında; Hititler, Frigler, Pers, Bitinya, Romalılar, Bizans, Osmanlı ve Yunan gibi bazı önemli devletleri uzun yıllar misafir etmiştir. Sınırları; doğudan Kocaeli ili, güneyden Bursa ili, kuzeyden ve batıdan ise Marmara Denizi ile çevrilidir. 6 ilçeden meydana gelen bu şehrin TUİK son nüfus bilgileri toplam 296.333 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Yalova Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Yalova'da yaşamak isteyenler için Yalova'ya dair öncelikle şunu belirtmek istersek Yalova satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Yalova satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Yalova Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Yalova'da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Yalova satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Yalova satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Yalova Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Yalova ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Yalova'da dilediğiniz kriterlere en uygun Yalova 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Yalova 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Yalova Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Yalova 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Yalova Satılık Daire 1+1

 

Yalova'da bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Yalova 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Yalova Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Yalova yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Yalova sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Yalova Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Yalova'da en uygun ve en yaşanabilir Yalova satılık daireler için ulaşım ilçeler arası; özel halk otobüsleri, bisiklet kiralama, minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.