/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gökçebeycancel
Zonguldakcancel

Zonguldak Gökçebey Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Gökçebey Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için İlçe Hakkında Kısa Bilgiler

Gökçebey satılık daire arayışında olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, ilçe hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amaç ile hazırladığımız bu ilçe rehberinde Gökçebey ilçesinin coğrafi karakteristikleri, konumu ekonomik faaliyetleri, mahalleleri ve nüfus özellikleri gibi bir ilçeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Gökçebey, 1990 tarihinde alınan bir karar ile birlikte, bir ilçe olma statüsünü elde etmiştir. 

Gökçebey Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Coğrafi Özellikleri ve Konumu

Gökçebey ilçesi, Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Zonguldak iline bağlıdır. İlçenin yüz ölçümü 189 km2’dir ve denizden yüksekliği ise 61 metredir. Zonguldak il merkezine 33 kilometre kadar uzaklıkta yer almaktadır. İlçe arazisinin yarısından fazlasını ormanlık alanlar oluşturmaktadır. Gökçebey, sekiz adet tepe tarafından çevrili haldedir. Filyos Irmağı, ilçeden geçmektedir ve ilçe için önemli bir su kaynağıdır. İlçenin etrafında yer alan komşu ilçelerin bir listesi aşağıda sıralanmıştır:

 • İlçenin doğu yönünde Karabük ili bulunmaktadır.
 • İlçenin batı yönünde Düzce ili bulunmaktadır. 
 • İlçenin kuzey yönünde Karadeniz bulunmaktadır.
 • İlçenin güney yönünde ise Bolu ili bulunmaktadır.

Gökçebey Satılık Daire Arayanlar için İlçenin İklimi ve Ekonomik Faaliyetleri

Gökçebey satılık konut düşünenler için ilçede genel olarak Karadeniz ikliminin hakim olduğu görülmektedir. Buna göre kış ayları soğuk ve yağışlı yaşanırken yaz ayları ılık geçmektedir. Yıllık ortalama sıcaklık 13,9 santigrat derece şeklinde ölçülmüştür. Bir yıl içerisinde ilçeye düşen ortalama yağış miktarı 874 milimetredir. En kurak aylarda bile yüksek miktarlarda yağışın olduğu gözlemlenmektedir. Ortalama 22,5 santigrat derece ile Temmuz ayı, yılın en sıcak ayıdır. Ortalama 5,2 santigrat derece ile Ocak ayı, yılın en soğuk ayıdır.

Gökçebey ekonomisini tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetleri meydana getirmektedir. 

Gökçebey Satılık Daire Bakan Okuyucularımız için İlçenin Demografik Karakteristikleri ve Mahalleleri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Gökçebey ilçesinde toplam 21.655 kişi yaşamaktadır. Bu insanların %50,59’u kadın olup geriye kalan %49,41’ini ise erkek nüfus meydana getirmektedir. Son 10 yılda yapılmış olan nüfus çalışmalarına göre, Gökçebey ilçesinde stabil bir nüfus düşüşü görülmektedir. İlçenin güncel nüfus artışı %2,89 olarak tespit edilmiştir. 

Gökçebey ilçesinde 10 adet mahalle ve 19 adet köy mevcuttur. Gökçebey satılık ev arıyorsanız tercih edebileceğiniz popüler mahalle seçeneklerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

 • Yeni Mahallesi,
 • Merkez Mahallesi,
 • Çay Mahallesi,
 • İstasyon Mahallesi,
 • Kadıoğlu Mahallesi.

Gökçebey sahibinden satılık müstakil ev benzeri, ilçe çevresindeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilir, Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

20 Mayıs 2022

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

20 Mayıs 2022

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

20 Mayıs 2022

 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Gökçebey Satılık Daire
Aktarla KöyüAliusta KöyüAydınlar KöyüBakacakkadı Bld. (Kadıoğlu Mahallesi)Bakacakkadı Bld. (Merkez Mahallesi)Bakacakkadı Bld. (Satıbeyler Mahallesi)Bakiler KöyüBodaç Köyü (Alaoğlu Mahallesi)Bodaç Köyü (Carioğlu Mahallesi)Bodaç Köyü (Kurtdamı Mahallesi)Bodaç Köyü (Merkez Mahallesi)Bodaç Köyü (Tepeköy Mahallesi)Çarşı MahallesiÇay MahallesiÇukur Köyü (Dağköyü Mahallesi)Çukur Köyü (Hüseyinbeyoğlu Mahallesi)Çukur Köyü (Karahatipler Mahallesi)Çukur Köyü (Kütükoğlu Mahallesi)Çukur Köyü (Musabeyoğlu Mahallesi)Çukur MahallesiDağdemirciler KöyüDuhancılar Köyü (Civelekler Mahallesi)Duhancılar Köyü (Gegekoğlu Mahallesi)Duhancılar Köyü (Kellecioğlu Mahallesi)Duhancılar Köyü (Tütüncüoğlu Mahallesi)Gaziler KöyüHacımusa Köyü (Cebeciler Mahallesi)Hacımusa Köyü (Herkime Mahallesi)Hacımusa Köyü (Merkez Mahallesi)İstasyon MahallesiKarapınar Köyü (Günbeller Mahallesi)Karapınar Köyü (Hatipler Mahallesi)Karapınar Köyü (Satuklar Mahallesi)Muharremler KöyüNamazgah Köyü (Alimler Mahallesi)Namazgah Köyü (Zaimoğlu Mahallesi)Onmayıs MahallesiÖrmeci KöyüPazarlıoğlu KöyüSaraçlar KöyüUzunahmetler Köyü (Aliusta Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Çay Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (İbadiçelebioğlu Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Partlakoğlu Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Süleyman Çelebioğlu Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Yardibi Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Yeni Mahallesi)Üçburgu MahallesiVeyisoğlu Köyü (Enbioğlu Mahallesi)Veyisoğlu Köyü (Hacıoğlu Mahallesi)Veyisoğlu Köyü (İbrahimbeyoğlu Mahallesi)Veyisoğlu Köyü (Merkez Mahallesi)Veyisoğlu Köyü (Osmanbaşoğlu Mahallesi)Yeni MahallesiYeşilköy Köyü
Zonguldak Gökçebey Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Zonguldak Gökçebey Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Zonguldak Gökçebey Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Kozlu Esenköy Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Kozlu Fatih Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Kozlu Güney Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Zonguldak Kozlu Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Zonguldak Merkez Bahçelievler Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.