Emlakjet

Zonguldak Gökçebey Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Gökçebeycancel
Zonguldakcancel

Gökçebey Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için İlçe Hakkında Kısa Bilgiler

Gökçebey satılık daire arayışında olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, ilçe hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amaç ile hazırladığımız bu ilçe rehberinde Gökçebey ilçesinin coğrafi karakteristikleri, konumu ekonomik faaliyetleri, mahalleleri ve nüfus özellikleri gibi bir ilçeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Gökçebey, 1990 tarihinde alınan bir karar ile birlikte, bir ilçe olma statüsünü elde etmiştir. 

Gökçebey Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Coğrafi Özellikleri ve Konumu

Gökçebey ilçesi, Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Zonguldak iline bağlıdır. İlçenin yüz ölçümü 189 km2’dir ve denizden yüksekliği ise 61 metredir. Zonguldak il merkezine 33 kilometre kadar uzaklıkta yer almaktadır. İlçe arazisinin yarısından fazlasını ormanlık alanlar oluşturmaktadır. Gökçebey, sekiz adet tepe tarafından çevrili haldedir. Filyos Irmağı, ilçeden geçmektedir ve ilçe için önemli bir su kaynağıdır. İlçenin etrafında yer alan komşu ilçelerin bir listesi aşağıda sıralanmıştır:

 • İlçenin doğu yönünde Karabük ili bulunmaktadır.
 • İlçenin batı yönünde Düzce ili bulunmaktadır. 
 • İlçenin kuzey yönünde Karadeniz bulunmaktadır.
 • İlçenin güney yönünde ise Bolu ili bulunmaktadır.

Gökçebey Satılık Daire Arayanlar için İlçenin İklimi ve Ekonomik Faaliyetleri

Gökçebey satılık konut düşünenler için ilçede genel olarak Karadeniz ikliminin hakim olduğu görülmektedir. Buna göre kış ayları soğuk ve yağışlı yaşanırken yaz ayları ılık geçmektedir. Yıllık ortalama sıcaklık 13,9 santigrat derece şeklinde ölçülmüştür. Bir yıl içerisinde ilçeye düşen ortalama yağış miktarı 874 milimetredir. En kurak aylarda bile yüksek miktarlarda yağışın olduğu gözlemlenmektedir. Ortalama 22,5 santigrat derece ile Temmuz ayı, yılın en sıcak ayıdır. Ortalama 5,2 santigrat derece ile Ocak ayı, yılın en soğuk ayıdır.

Gökçebey ekonomisini tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetleri meydana getirmektedir. 

Gökçebey Satılık Daire Bakan Okuyucularımız için İlçenin Demografik Karakteristikleri ve Mahalleleri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Gökçebey ilçesinde toplam 21.655 kişi yaşamaktadır. Bu insanların %50,59’u kadın olup geriye kalan %49,41’ini ise erkek nüfus meydana getirmektedir. Son 10 yılda yapılmış olan nüfus çalışmalarına göre, Gökçebey ilçesinde stabil bir nüfus düşüşü görülmektedir. İlçenin güncel nüfus artışı %2,89 olarak tespit edilmiştir. 

Gökçebey ilçesinde 10 adet mahalle ve 19 adet köy mevcuttur. Gökçebey satılık ev arıyorsanız tercih edebileceğiniz popüler mahalle seçeneklerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

 • Yeni Mahallesi,
 • Merkez Mahallesi,
 • Çay Mahallesi,
 • İstasyon Mahallesi,
 • Kadıoğlu Mahallesi.

Gökçebey sahibinden satılık müstakil ev benzeri, ilçe çevresindeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilir, Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Gökçebey Satılık Daire
Aktarla Köyü (Aksakaloğlu Mahallesi)Aktarla Köyü (Boduroğlu Mahallesi)Aktarla Köyü (Çayır Mahallesi)Aktarla Köyü (Merkez Mahallesi)Aktarla Köyü (Oluklar Mahallesi)Aktarla Köyü (Yolcuoğlu Mahallesi)Aliusta Köyü (Helme Mahallesi)Aliusta Köyü (Karşıyaka Mahallesi)Aliusta Köyü (Merkez Mahallesi)Aliusta Köyü (Soğuksu Mahallesi)Aliusta Köyü (Yukarı Mahallesi)Aydınlar Köyü (Dervişler Mahallesi)Aydınlar Köyü (Gedikler Mahallesi)Aydınlar Köyü (Haylamazlar Mahallesi)Aydınlar Köyü (İmamlar Mahallesi)Bakacakkadı Bld. (Kadıoğlu Mahallesi)Bakacakkadı Bld. (Merkez Mahallesi)Bakacakkadı Bld. (Satıbeyler Mahallesi)Bakiler Köyü (Abasızoğlu Mahallesi)Bakiler Köyü (Alibeyoğlu Mahallesi)Bakiler Köyü (Bakıllar Mahallesi)Bakiler Köyü (Bekirbaşoğlu Mahallesi)Bakiler Köyü (Çapcıoğlu Mahallesi)Bakiler Köyü (Etcioğlu Mahallesi)Bakiler Köyü (Tepeköy Mahallesi)Bodaç Köyü (Alaoğlu Mahallesi)Bodaç Köyü (Carioğlu Mahallesi)Bodaç Köyü (Kurtdamı Mahallesi)Bodaç Köyü (Merkez Mahallesi)Bodaç Köyü (Tepeköy Mahallesi)Çarşı MahallesiÇay MahallesiÇukur MahallesiDağdemirciler KöyüDuhancılar Köyü (Civelekler Mahallesi)Duhancılar Köyü (Gegekoğlu Mahallesi)Duhancılar Köyü (Kellecioğlu Mahallesi)Duhancılar Köyü (Tütüncüoğlu Mahallesi)Gaziler Köyü (Abdibeyoğlu Mahallesi)Gaziler Köyü (İncemehmetler Mahallesi)Gaziler Köyü (Karanlıkoğlu Mahallesi)Gaziler Köyü (Müsebeyoğlu Mahallesi)Gaziler Köyü (Paşabeyoğlu Mahallesi)Hacımusa Köyü (Cebeciler Mahallesi)Hacımusa Köyü (Herkime Mahallesi)Hacımusa Köyü (Merkez Mahallesi)İstasyon MahallesiKarahatipler KöyüKarahatipler Köyü (Dağköyü Mahallesi)Karahatipler Köyü (Hüseyinbeyoğlu Mahallesi)Karahatipler Köyü (Kütükoğlu Mahallesi)Karahatipler Köyü (Musabeyoğlu Mahallesi)Karapınar Köyü (Günbeller Mahallesi)Karapınar Köyü (Hatipler Mahallesi)Karapınar Köyü (Satuklar Mahallesi)Muharremler Köyü (Bekiroğlu Mahallesi)Muharremler Köyü (Mankıroğlu Mahallesi)Muharremler Köyü (Sakalar Mahallesi)Namazgah Köyü (Alimler Mahallesi)Namazgah Köyü (Zaimoğlu Mahallesi)Onmayıs MahallesiÖrmeci Köyü (Çay Mahallesi)Örmeci Köyü (Erenler Mahallesi)Örmeci Köyü (Salmanlar Mahallesi)Örmeci Köyü (Simitcioğlu Mahallesi)Örmeci Köyü (Tavukçuoğlu Mahallesi)Örmeci Köyü (Uzuneller Mahallesi)Örmeci Köyü (Yaboğlu Mahallesi)Pazarlıoğlu KöyüSaraçlar KöyüUzunahmetler Köyü (Aliusta Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Çay Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (İbadiçelebioğlu Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Partlakoğlu Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Süleyman Çelebioğlu Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Yardibi Mahallesi)Uzunahmetler Köyü (Yeni Mahallesi)Üçburgu MahallesiVeyisoğlu Köyü (Enbioğlu Mahallesi)Veyisoğlu Köyü (Hacıoğlu Mahallesi)Veyisoğlu Köyü (İbrahimbeyoğlu Mahallesi)Veyisoğlu Köyü (Merkez Mahallesi)Veyisoğlu Köyü (Osmanbaşoğlu Mahallesi)Yeni MahallesiYeşilköy Köyü (Etcioğlu Mahallesi)Yeşilköy Köyü (Kütükcüoğlu Mahallesi)Yeşilköy Köyü (Merkez Mahallesi)
Zonguldak Gökçebey Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Zonguldak Gökçebey Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Zonguldak Gökçebey Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Kozlu Esenköy Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Kozlu Fatih Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Kozlu Güney Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Zonguldak Kozlu Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Zonguldak Merkez Bahçelievler Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.