Emlakjet

İstanbul Silivri Satılık Konut İmarlı

araması için 125 ilan bulundu
search
Silivricancel
İstanbulcancel
Altyapı Özelliklerini Filtrele
+8 Filtre Daha
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Silivri Satılık Arsa Arayanlara Tavsiyeler

Silivri’de satılık arsa almak son 50 yıldır önemli bir emlak alımı olmakla beraber özellikle 2000’li yıllardan itibaren Silivri civarında arsa çok daha popüler bir hal almıştır. Silivri satılık arsa ilanları da bu doğrultuda gittikçe artarken; İstanbul’un Trakya’ya bakan batı yakasının oldukça gelişmesi ve İstanbul şehrinin Silivri’ye doğru kayması da Silivri arsa yorumları başlığı altında da görüleceği üzere hem bölgedeki mevcut arsaların değerinin artmasına hem de gittikçe artan kentleşme anlamına da gelmektedir. Bu da yatırım amaçlı arsa alımlarının oldukça artmasına neden olmuş durumdadır. 

Silivri’nin İstanbul merkeze olan uzaklığı 70 kilometredir. Bu nedenle ilçe Tekirdağ’a bir miktar daha yakın olmaktadır. Eregli, Büyükçekmece, Çerkezköy bölgeleri, Silivri’den kolayca ulaşım sağlanan bölgeler arasındadır. Silivri’de yapılan festivaller yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bu festivaller arasında, Silivri yoğurt festivali önemli olanlardan biridir. Kişiler, festivalde yoğurt yeme yarışları da düzenlerler ve ödüller verilir. Silivri nüfusu, 200.000’in üzerindedir. Bu sayıya, kırsallar dahil değildir. Güzel bir sahili olmasından dolayı yaz aylarında nüfus artış göstermektedir. İlçe’nin yüz ölçümü, 893 kilometre karedir. Küçüklüsinek mahallesi, Silivri’nin en küçük mahallesidir ve nüfusu 2016 yılında yapılan sayımlar itibari ile 200 kişidir.

Silivri Satılık Arsa İçin Emlakjet Farkı!

Emlak sektörü için oldukça değerli veriler sağlayan arazi alım satımları yerleşik yaşamın önemli bir gereği olarak da değerlendirilebilir. Silivri ilçesinin tamamı sahibinden satılık arsa Silivri için önemli alternatifler içerirken, Silivri bölgesinde birçok değerli arazi Emlakjet vasıtasıyla müşterilerine kolaylıkla ulaşmaktadır. 

Aynı zamanda Emlakjet’in arsa alımlarında getirdiği farklar aşağıdadır.

  • ilanlar arasında kolay geçişlerin yapılması, 
  • Arsanın yatırıma uygun olup olmadığı, 
  • Arsanın tam konumu ve şehir merkezine yakınlığı, 
  • Tarıma/ekime uygun olup olmadığı da oldukça dikkat çekici durumda bulunmaktadır.

Emlakjet kentleşmeyle paralel olarak değerlendirdiği arsa alım satımlarında, ilgili bölgenin gelişimine de oldukça katkı sağlayan Silivri satılık arsa için tüm tecrübesini seferber etmekte, sektör dinamiklerine bağlı ancak farklılık yaratan ilanlarıyla da arsa satışlarına yeni bir soluk getirmeyi de başarmaktadır.

Silivri Satılık Arsa İçin Acele Edin!

Her keseye ve ihtiyaca uygun satılık arsalar hem yatırım hem de zirai amaçlı olarak ikiye ayrılırken, yatırım amaçlı olan Silivri satılık arsa seçeneklerinin orta vadede oldukça önemli bir kâr getireceği de muhakkaktır. Aynı zamanda Emlakjet vasıtasıyla detaylı olarak müşterilerine aktarılan arsa ilanları önemli fiyat avantajlarının yanı sıra konuyla alakalı sunduğu değişik alternatiflerle de oldukça dikkat çekmeyi başarmaktadır. Bu sayede müşteriler ihtiyacına göre en doğru seçimleri noktasal bir şekilde yapmakta, danışmanlık hizmetini satış sonuçlanana kadar sürdürmeyi de ihmal etmemektedir. Tüm bu özellikler göz önüne alınarak Silivri satılık ucuz arsa satışlarında müşterilerin hızlı davranması Emlakjet tarafından yapılan önemli bir tavsiye olarak da göze çarpmaktadır.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Silivri Satılık Konut İmarlı
Akören Köyü Satılık Konut İmarlıAkören Mahallesi Satılık Konut İmarlıAlibey Mahallesi Satılık Konut İmarlıAlipaşa Mahallesi Satılık Konut İmarlıBekirli Köyü Satılık Konut İmarlıBekirli Mahallesi Satılık Konut İmarlıBeyciler Köyü Satılık Konut İmarlıBeyciler Mahallesi Satılık Konut İmarlıBüyük Çavuşlu Mahallesi Satılık Konut İmarlıBüyük Çavuşlu Satılık Konut İmarlıBüyükkılıçlı Köyü Satılık Konut İmarlıBüyük Kılıçlı Mahallesi Satılık Konut İmarlıBüyük Sinekli Mahallesi Satılık Konut İmarlıCumhuriyet Mahallesi Satılık Konut İmarlıÇanta Balaban Mahallesi Satılık Konut İmarlıÇanta Sancaktepe Mahallesi Satılık Konut İmarlıÇanta Satılık Konut İmarlıÇayırdere Köyü Satılık Konut İmarlıÇayırdere Mahallesi Satılık Konut İmarlıÇeltik Köyü Satılık Konut İmarlıÇeltik Mahallesi Satılık Konut İmarlıDanamandıra Köyü Satılık Konut İmarlıDanamandıra Mahallesi Satılık Konut İmarlıDeğirmenköy Fevzipaşa Mahallesi Satılık Konut İmarlıDeğirmenköy İsmetpaşa Mahallesi Satılık Konut İmarlıDeğirmenköy Satılık Konut İmarlıFatih Mahallesi Satılık Konut İmarlıFenerköy Köyü Satılık Konut İmarlıFener Mahallesi Satılık Konut İmarlıGazitepe Mahallesi Satılık Konut İmarlıGümüşyaka Mahallesi Satılık Konut İmarlıGümüşyaka Satılık Konut İmarlıKadıköy Mahallesi Satılık Konut İmarlıKavaklı Hürriyet Mahallesi Satılık Konut İmarlıKavaklı İstiklal Mahallesi Satılık Konut İmarlıKavaklı Satılık Konut İmarlıKurfallı Köyü Satılık Konut İmarlıKurfallı Mahallesi Satılık Konut İmarlıKüçük Kılıçlı Mahallesi Satılık Konut İmarlıKüçük Sinekli Mahallesi Satılık Konut İmarlıKüçük Sinekli Satılık Konut İmarlıMimar Sinan Mahallesi Satılık Konut İmarlıOrtaköy Mahallesi Satılık Konut İmarlıOrtaköy Satılık Konut İmarlıPiri Mehmet Paşa Mahallesi Satılık Konut İmarlıSahil Satılık Konut İmarlıSayalar Köyü Satılık Konut İmarlıSayalar Mahallesi Satılık Konut İmarlıSelimpaşa Mahallesi Satılık Konut İmarlıSelimpaşa Satılık Konut İmarlıSemizkumlar Mahallesi Satılık Konut İmarlıSeymen Köyü Satılık Konut İmarlıSeymen Mahallesi Satılık Konut İmarlıSilivri Satılık Konut İmarlıSinekli Köyü Satılık Konut İmarlıYeni Mahallesi Satılık Konut İmarlıYolçatı Mahallesi Satılık Konut İmarlı
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.