Emlakjet

Ayaş Başbereket Mahallesi Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu
search
Başbereket Mahallesicancel
Ayaşcancel
Ankaracancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Başbereket Mahallesi Satılık Konut Düşünenler İçin Mahalle Tanıtımı

Başbereket Mahallesi satılık konut arayışında olan ziyaretçilerimiz için özel olarak hazırladığımız mahalle rehberimizde; mahalle ve bölgesi hakkında tüm önemli bilgilere ulaşabileceksiniz. Başbereket mahallesinde ev satın almadan hemen önce bölge rehberimizi inceleyerek, mahallenin tüm genel bilgilerini öğrenebilir ve konut piyasası hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara’da yer alan Ayaş ilçesine bağlı Başbereket, 2020 yılı sayımlarına göre 181 kişilik nüfusa sahiptir. İlçenin daha az nüfusa sahip mahallelerinden birisidir. Ayaş ilçe merkezine 13 kilometre uzaklıkta, Ankara il merkezine ise 47 kilometre uzaklıkta bulunan kırsal mahallelerindendir. Ankara’nın şehir merkezine 55 kilometre batısında bulunan Ayaş ilçesi, Ankara-Adapazarı güzergahında yer alan. Küçük bir ilçedir. İlçe topraklarının tarihi oldukça eskiye dayanmaktadır. Evliya Çelebi’nin eserleri ile folklor şarkılarında da ismi geçmektedir. Ayaş, Ayvaz, Ayas ve Ayaz adını çağrıştırır. İlçenin kuzeyinde Güdül, Beypazarı ve Kızılcahamam, güneyinde Polatlı, doğusunda Sincan ve Kazan, batısında Beypazarı ilçeleri bulunmaktadır. 

Ankara’nın sebze ve meyve üretim merkezi olarak bilinen Ayaş, tarihi eserleri ve şifa kaplıcalarıyla önem kazanmaktadır. İlçe merkezinde Karakaya Kaplıcası ve 23 kilometre batısında bulunan Ayaş içmeleri önemli birer sağlık merkezidir. İlçede her haziran ayında Dut Festivali, Ağustos ayı ortalarında da domates festivali düzenlenmektedir. Sizde Ayaş’da ev satın almayı düşünüyorsanız, Emlakjet’in ilanlarını detaylıca inceleyerek siz de aradığınız evi kolayca bulabilirsiniz.

Başbereket Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalledeki Önemli Kurumların Adresleri

Ayaş ilçesinin Başbereket mahallesi ve çevresinde bulunan önemli kurumların isimleri ve adres bilgileri şu şekildedir;

  • Sadullah Paşa İlkokulu; Ömeroğlu, 06710 Ayaş/Ankara.
  • Sadullah Ortaokulu; Ömeroğlu, 1. Okul Sk. No:1, 06710 Ayaş/Ankara.
  • Ayaş Halk Eğitim Merkezi; Ömeroğlu, Süzen 2 Cad. 06710 Ayaş/Ankara.
  • Ayaş Şehit Mehmet Çiftçi Devlet Hastanesi; Hacırecep, 06710 Ayaş/Ankara.

Başbereket satılık ev arayışında olanlar için mahalle ulaşımı Ayaş ilçe merkezinden kalkan otobüs hatları ve yolcu minibüsleri ile sağlanmaktadır. 

Başbereket Mahallesi Satılık Konut Piyasa Fiyatları

Emlakjet Bölge Raporu 2020 yılı Aralık ayı güncel verilerine göre Ayaş ilçesinin Başbereket mahallesi ve çevre bölgelerde bulunan satılık daire fiyatları ve genel piyasa bilgileri şu şekildedir;

  • Ortalama brüt alan; 270 metrekare,
  • Ortalama birim satılık fiyatı; 2.046 Türk Lirası,
  • Dairenin amortisman/Geri dönüş süresi 25 yıl,
  • Ortalama satış fiyatı; 552.420 Türk Lirasıdır. 

Ev satın almadan hemen önce satış prosedürlerine uygun olup olmadığını kontrol etmeniz ve Emlakjet Bölge Raporu ile bölgedeki piyasa fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız önerilmektedir. Tercih edeceğiniz satılık dairenin iç ve dış özelliklerine göre, bulunduğu semt, sahip olduğu manzara, okul ve hastane gibi kamusal alanlara yakınlığı gibi pek çok farklı diğer tüm etkenlere göre satın alma fiyatlarında değişiklik görülebilmektedir. Aradığınız özellikleri ‘Yakınında Ara’ ya da ‘Haritada Ara’ özellikleri ile Başbereket Mahallesi sahibinden uygun fiyatlı 2+1 satılık daire gibi en çok tercih edilen seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.