Emlakjet

Ayaş Çanıllı Çiğdemci Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çanıllı Çiğdemci Mahallesicancel
Ayaşcancel
Ankaracancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Çanıllı Çiğdemci Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara istedikleri evi bulmaları için her türlü desteği sağlamak amacındayız. Çanıllı Çiğdemci Mahallesi satılık konut almak isteyenler için, satın alacakları evin sadece fiyatı konusunda değil, genel mahalle bilgileri, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi temel özellikleri  hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri adına hazırladığımız özel yazımıza göz atabilirsiniz. 

Çanıllı Çiğdemci Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Ayaş ilçesine bağlı mahallelerden biridir. Yıllara bağlı nüfus sayımlarına göre mahallede 2018 yılında 362 kişi ve 2019 yılında 374 kişi yaşadığı kayıtlara geçmiştir. Son sayımlara göre bu nüfusun 178 kişisi erkek, 196 kişisi kadındır. Orta Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir. Bu iklimin hakim olduğu bölgelerde yaz ayları çok sıcak, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Eski adı Çiğdemci Mahallesidir. Ayaş Çanıllı Çiğdemci Mahallesi satılık konut aldığınız takdirde eviniz Ayaş merkeze ise yaklaşık olarak 21.2 km uzaklıkta olacaktır.

Çanıllı Çiğdemci Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri 

Çanıllı Çiğdemci satılık ev arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri hiç şüphesiz eğitim kurumları oluyor. Çanıllı Çiğdemci mahallesi sınırları içerisinde bir adet eğitim kurumu listelenmektedir. Sizler için bilgilerine ulaştığımız mahalledeki ve yakınlardaki okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Çanıllı İlkokulu ve Ortaokulu: Çanıllı Beldesi, Ayaş Merkez, Ayaş, Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ziyaret edebilir ya da +903127156020 nolu telefon ile arayabilirsiniz.
  • Ayaş Anadolu Lisesi: Ayaş, 06710 Ayaş/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da +903127122418 nolu telefon ile arayabilirsiniz.

Çanıllı Çiğdemci Mahallesi Satılık Konut Arayışındakiler İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Aldığı konutun çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu olması çoğu ev sahibi için önemli kriterler arasında yer alıyor. Çanıllı Çiğdemci sınırları içerisinde sağlık ocağı henüz yoktur fakat mahalle halkının kolaylıkla hizmet alabildiği yakınlardaki sağlık kurumları ve adres bilgileri şu şekildedir:

  • Ortabereket Sağlık Evi: Ortabereket, 06710 Ayaş/Ankara. Bu sağlık kurumundan randevu için 182 nolu randevu hattını arayabilir ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 
  • Ayaş Devlet Hastanesi: Ömeroğlu, Hekim Şaban Şifahi Cd. No:18, 06710 Ayaş/Ankara. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz. 

Çanıllı Çiğdemci Mahallesi Satılık Konut Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

Son verilerine göre Çanıllı Çiğdemci mahallesinde satılık dairelerin ortalama birim fiyatı 8.280 ₺/m2 olarak hesaplanmıştır. Evlerin ortalama brüt alanı 100 metrekare iken Çanıllı Çiğdemci’de satılık ev fiyatlarına baktığımızda ortalama 828.000 bin TL olarak satışa sunulmakta. Evlerin amortisman/geri dönüş süreleri ise yaklaşık 17 yıl  olarak karşımıza çıkmaktadır. Emlakçıdan ve sahibinden Ayaş Çanıllı Çiğdemci Mahallesi satılık daire fiyatlarını öğrenmek için sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.