Emlakjet

Ayaş Hacırecep Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Hacırecep Mahallesicancel
Ayaşcancel
Ankaracancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Hacırecep Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara hayallerindeki evi bulabilmeleri için her türlü desteği sağlamak amacındayız. Ankara'nın Ayaş ilçesi sınırları içerisindeki Hacırecep Mahallesi Satılık Konut almak isteyenler için, satın alacakları evin yalnızca fiyatı konusunda değil, mahalle bilgileri, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi temel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Hacırecep Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Ayaş ilçesine bağlı bir merkez mahalledir. Yıllara bağlı nüfus sayımlarına göre mahallede 2018 yılında 841 kişi yaşarken, son sayımlarda 40 kişi artarak, mahallede 851 kişinin yaşadığı kayıtlara geçmiştir. Bu nüfusun da 428 kişisi erkek, 423 kişisi ise kadındır. Ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir ve bu iklimin hakim olduğu bölgelerde yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Ayrıca Ayaş Hacırecep Mahallesi Satılık Konut aldığınız takdirde eviniz Ankara şehir merkezine 76, Ayaş ilçe merkezine ise 6 km uzaklıkta olacaktır.

Hacırecep Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

Hacırecep mahallesi satılık ev arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri elbette eğitim kurumları oluyor. Hacırecep mahallesi sınırları içerisinde ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirilen mahallelerdeki bazı okulların isimleri, adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

●Gazi İlkokulu ve Ortaokulu: Ferah Fakı Mah. Toki Küme Evleri Sitesi, Ayaş Merkez, Ayaş, Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

●Şehit Rıdvan Süer Anadolu Lisesi: Şeyhmuhittin, Kışla Sk. No:9, 06710 Ayaş/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da +903127122418 nolu telefon ile arayabilirsiniz.

Hacırecep Mahallesi Satılık Konut Arayışındakiler İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Aldığı konutun çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu olması çoğu ev arayan vatandaş için önemli kriterler arasında yer alıyor. Hacırecep sınırları içerisinde veya yakını

●Çağla Aile Sağlığı Merkezi: Çağa, 06840 Güdül/Ankara. Bu sağlık kurumundan randevu için 182 nolu randevu hattını arayabilir ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

●Ayaş Devlet Hastanesi: Ömeroğlu, Hekim Şaban Şifai Cd. No:18, 06710 Ayaş/Ankara. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz.nda mahalle halkının kolaylıkla hizmet alabildiği sağlık kurumları ve adres bilgileri şu şekildedir:

Hacırecep Mahallesi Satılık Konut Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

Son verilerine göre Hacırecep mahallesinde satılık dairede ortalama birim fiyatı 1.345 ₺/m2 olarak hesaplanmıştır. Evlerin ortalama brüt alanı 128 metrekare iken Hacımimide satılık ev fiyatlarına baktığımızda ortalama 172.160 bin TL olarak satışa sunulmakta. Evlerin amortisman/geri dönüş süreleri ise yaklaşık 18 yıl olarak karşımıza çıkmaktadır. Emlakçıdan ve sahibinden Ayaş Hacırecep Mahallesi satılık daire fiyatlarını daha detaylı öğrenmek için sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.