Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Demre Çevreli Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çevreli Mahallesicancel
Demrecancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Çevreli Mahallesi Satılık Konut Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Çevreli Mahallesi satılık konut arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Çevreli Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya ili Çevreli Mahallesi’nin nüfusu toplam 783 kişidir. Nüfusun 407'si erkek, 376'sı kadındır.

Çevreli Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Demre(Kale), Antalya ilinin bir ilçesidir. Demre, Antalya körfezinin batısında Teke Yarımadası'nın güneyinde bulunur. İlçenin doğusunda Finike, batısında Kaş, güneyinde Akdeniz ile sınırdır. Üç tarafı dağlarla çevrili olan bölgenin kurulduğu Demre Ovası, Demre Çayı'nın getirmiş olduğu alüvyonlu topraklardan oluşmuştur. Çevreli Mahallesi Antalya ilinin Demre ilçesine bağlıdır. Çevreli Mahallesi ilçe merkezine 14 kilometre mesafe uzaklıktadır. Antalya şehir merkezine mesafesi 109 kilometredir. Bölgedeki önemli yerler; Noel Baba Kilisesi, Myra Antik Kenti ve Tiyatrosu, Kekova Adası, Andreake Antik Kenti, Kaya Mezarları, Demre Kuş Cenneti ve Simena Antik Kenti.

Çevreli Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Çevreli Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Ülkenin her köşesinden kolaylıkla ulaşılabilen Antalya iline pek çok şehirden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Aynı zamanda havayolu ulaşımı Antalya Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Antalya Havalimanı, il merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıkta, kentin doğusunda yer almaktadır. Her yıl milyonlarca kişiyi ağırlayan havalimanına iniş yaptıktan sonra havaş servisleri, taksi veya araç kiralama seçenekleri ile şehir merkezine ulaşılmaktadır.  Antalya seyahatlerinde otobüs seçeneğini kullanan kişiler için şehir merkezinde yer alan Antalya Otogarı’na ülkenin her yerinden otobüs seferleri vardır. Antalya, yaz aylarında en fazla turist ağırlayan şehirlerin başında gelmektedir. Demre ilçesine ulaşımlar karayolu ve havayolu seçenekleri ile yapılmaktadır. Karayolu ulaşımında özel araç ve otobüs seçenekleri kullanılmaktadır. Havayolu ise Dalaman ve Antalya Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Antalya kent merkezinden Demre’ye ulaşım karayolu ile yapılabilmektedir. İlçenin, il merkezine uzaklığı 142 kilometredir. Yaklaşık iki buçuk saat süren yolculuğun ardından ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Antalya Otogarı’nda iki saatte bir ilçeye hareket eden minibüsler vardır. 

Çevreli Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Çevreli Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Çevreli Mahallesi’nde 2 tane okul bulunmaktadır.

- Çevreli Bozoğlu-Tarkun Ortaokulu,

- Çevreli Bozoğlu-Tarkun İlkokulu.

Çevreli Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre Antalya Çevreli Mahallesi satılık konut fiyatları bulunmamaktadır. Antalya Çevreli Mahallesi satılık konut arayışınızda yukarıdaki bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık konut Çevreli Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kentsel dönüşümde finansman desteği 1...

Kentsel dönüşümde finansman desteği 1...

17 Mart 2023

Deprem Felaketi Sonrası Konut Taleple...

Deprem Felaketi Sonrası Konut Taleple...

17 Mart 2023

Kentsel dönüşüm için önemli destek! K...

Kentsel dönüşüm için önemli destek! K...

10 Mart 2023

İstanbul'da deprem göçü! Rota belli o...

İstanbul'da deprem göçü! Rota belli o...

10 Mart 2023

Riskli yapılar için kentsel dönüşümün...

Riskli yapılar için kentsel dönüşümün...

10 Mart 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.