Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Demre Kaleüçağız Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Kaleüçağız Mahallesicancel
Demrecancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Kaleüçağız Mahallesi Satılık Konut Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Kaleüçağız Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Kaleüçağız Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Antalya Demre Kaleüçağız Mahallesi’nin nüfusu toplam 507 kişidir. Bu nüfusun %53’ü erkek, %47’si kadındır.

Kaleüçağız Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Kaleüçağız Mahallesi Antalya’nın Demre ilçesine bağlı olan 17 mahalleden biridir. Kaleüçağız Mahallesi; Demre ilçe merkezine yaklaşık 25 km, Antalya il merkezine ise yaklaşık 167 km uzaklıktadır.

Kaleüçağız Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Kaleüçağız Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Antalya şehri hem kara hem demir hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Demre’ye gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Demre’ye uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Antalya Havalimanı’dır. Havalimanı, Muratpaşa ilçesinde bulunmaktadır ve Demre’ye yaklaşık 153 km uzaklıktadır.

Antalya ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Kaleüçağız Mahallesi ulaşımı Demre’ye gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Demre’ye otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Demre’ye ulaşabileceğiniz bazı hatlar şu şekildedir:

  • Antalya-Kaş
  • Antalya-Kınık
  • Kalkan-Antalya

Kaleüçağız Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Kaleüçağız Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Kaleüçağız Mahallesi’nde “Üçağız İlkokulu” bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Demre’de bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Demre’de 39 okul bulunmaktadır.

Demre Kaleüçağız Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Antalya Demre Kaleüçağız Mahallesi satılık konut fiyatları ortalama 12.084.345 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 38.363 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Antalya Demre Kaleüçağız Mahallesi satılık konutların ortalama büyüklüğü 315 metrekaredir. Antalya’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Antalya Demre Kaleüçağız Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık konut arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kentsel dönüşümde finansman desteği 1...

Kentsel dönüşümde finansman desteği 1...

17 Mart 2023

Deprem Felaketi Sonrası Konut Taleple...

Deprem Felaketi Sonrası Konut Taleple...

17 Mart 2023

Kentsel dönüşüm için önemli destek! K...

Kentsel dönüşüm için önemli destek! K...

10 Mart 2023

İstanbul'da deprem göçü! Rota belli o...

İstanbul'da deprem göçü! Rota belli o...

10 Mart 2023

Riskli yapılar için kentsel dönüşümün...

Riskli yapılar için kentsel dönüşümün...

10 Mart 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.