Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Muratpaşa Konuksever Mahallesi Satılık Ev

araması için 174 ilan bulundu
search
Konuksever Mahallesicancel
Muratpaşacancel
Antalyacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Konuksever Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Rehberi    

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Konuksever Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Konuksever Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.    

Antalya ili Konuksever Mahallesi nüfusu toplam 21.268’dir. Bu nüfusun 10.627’si Erkek, 10.641’i Kadın’dır.  

Konuksever Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler    

Konuksever Mahallesi’nin bağlı olduğu Muratpaşa ilçesi, Antalya’nın merkezinde yer alır. Tarih ve doğayla iç içe bir güzelliğe sahip olan bu ilçe, 20 kilometre sahil kıyı şeridine sahip olmakla birlikte bünyesinde geçmişteki; Roma, Selçuklu, Beylikler ve Osmanlı gibi birçok medeniyetlerden izler taşır. Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı olan Konuksever Mahallesi’nin sınırları; kuzeyden Kepez’in Emek Mahallesi, güneyden Muratpaşa’nın Etiler Mahallesi, doğudan Muratpaşa’nın Kızılarık Mahallesi ve batıdan ise Muratpaşa’nın Dutlubahçe Mahallesi ile çevrilmiştir. Antalya Arkeoloji Müzesi, Antalya Atatürk Evi ve Müzesi, Hıdırlık Kulesi, Antalya Saat Kulesi, MarkAntalya AVM, 2000 Plaza Sanat Galerisi, Aktur Lunapark Atatürk Parkı ve Antalya Oyuncak Müzesi gibi ziyaret edebileceğiniz alanlar mahallenin bağlı olduğu Muratpaşa ilçesinin yakın bölgelerinde konumlanır.

Konuksever Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Bölgenin Ulaşım Olanakları     

Konuksever Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Antalya ili hem karayolu hem de havayolu ulaşım imkanına sahip Türkiye’nin gelişmiş ulaşım ağına sahip şehirlerinden biridir. Konuksever Mahallesi’ne veya Muratpaşa’ya gitmek isteyen ziyaretçiler bu ulaşım olanaklarının bazılarından yararlanabilirler. Konuksever Mahallesi’ne uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Antalya Havalimanı’dır. Antalya, Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olduğundan, neredeyse tüm şehirlerden hareket eden otobüsler ile rahatça ulaşım sağlanabilir. Konuksever Mahallesi’ne; ilçe merkezinden sık sık geçen Konuksever Mahallesi otobüslerinden ve minibüslerinden herhangi biri ile ulaşabilir ve gün boyu farklı ilçe ve mahallelere de kolayca ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. Bu mahalleye ait alternatif ulaşım olanaklarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz:

 

- FL82 Ünsal - Havaalanı Otobüs Hattı

- KC82 Konuksever - Gürsu Otobüs Hattı

 

Konuksever Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahallenin Eğitim Kurumu Bilgisi    

Konuksever Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Konuksever Mahallesi’nin yakınlarında bulunan bazı okullar şu şekildedir: 

 

- Konuksever İlkokulu

- Necati Dölen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Konuksever Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri    

Emlakjet.com verilerine göre Antalya Konuksever Mahallesi satılık konut fiyatı 2022 yılında ortalama 951.125 Türk Lirası olarak ölçülmüştür. Antalya Konuksever Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü ise 125 metrekaredir. Antalya il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Konuksever Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.    

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.