Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Serik Aşağıkocayatak Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Aşağıkocayatak Mahallesicancel
Serikcancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Aşağıkocayatak Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Rehberi    

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Aşağıkocayatak Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Aşağıkocayatak Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.    

Antalya ili Aşağıkocayatak Mahallesi nüfusu toplam 1.431’dir. Bu nüfusun 719’u Erkek, 712’si Kadın’dır.  

Aşağıkocayatak Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler    

Aşağıkocayatak Mahallesi’nin bağlı olduğu Serik ilçesi, Antalya’nın önemli bir turizm merkezidir. Akdeniz’de 22 kilometre kıyı şeridine sahip olan bu ilçe, merkezi 8 kilometre içeride olup denizden 26 metre yüksekliktedir. Yüzölçümü 1.550 kilometrekaredir. Dağlık kesimlerinde hayvancılık, ormancılık ve ziraatçılık yapılmaktadır. İlk yerleşim yeri M.S. 2. yüzyılda Sillyon ve Belkıs Köyü’nde kurulmuştur. Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan Aşağıkocayatak Mahallesi’nin sınırları; kuzeyden Serik’in Yukarıkoacayatak, doğudan Serik’in Çakallık Mahallesi, güneyden Aksu’nun Kumköy Mahallesi ve batıdan ise Serik’in Kozağaç Mahallesi ile çevrilmiştir. 

Aşağıkocayatak Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Bölgenin Ulaşım Olanakları     

Aşağıkocayatak Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Antalya ili hem karayolu hem de havayolu ulaşım imkanına sahip Türkiye’nin gelişmiş ulaşım ağına sahip şehirlerinden biridir. Aşağıkocayatak Mahallesi’ne veya Serik’e gitmek isteyen ziyaretçiler bu ulaşım olanaklarının bazılarından yararlanabilirler. Aşağıkocayatak Mahallesi’ne uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Antalya Havalimanı’dır. Antalya, Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olduğundan, neredeyse tüm şehirlerden hareket eden otobüsler ile rahatça ulaşım sağlanabilir. Aşağıkocayatak Mahallesi’ne; ilçe merkezinden sık sık geçen Aşağıkocayatak Mahallesi otobüslerinden ve minibüslerinden herhangi biri ile ulaşabilir ve gün boyu farklı ilçe ve mahallelere de kolayca ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. Bu mahalleye ait ulaşım alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

 

- 527A Kundu - Aksu Depolama Otobüs Hattı

 

Aşağıkocayatak Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahallenin Eğitim Kurumu Bilgisi    

Aşağıkocayatak Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Aşağıkocayatak Mahallesi’nin yakınlarında bulunan bazı okullar şu şekildedir: 

 

- Aşağıkocayatak İlkokulu

 

Aşağıkocayatak Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri    

Emlakjet.com verilerine göre Antalya Aşağıkocayatak Mahallesi satılık konut fiyatı 2022 yılında ortalama 1.777.760 Türk Lirası olarak ölçülmüştür. Antalya Aşağıkocayatak Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü ise 160 metrekaredir. Antalya il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Aşağıkocayatak Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.    

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Krizi Nasıl Çözülür?

Konut Krizi Nasıl Çözülür?

8 Aralık 2022

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

8 Aralık 2022

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

8 Aralık 2022

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.