Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Serik Belkıs Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Belkıs Mahallesicancel
Serikcancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Belkıs Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Rehberi    

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Belkıs Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Belkıs Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.    

Antalya ili Belkıs Mahallesi nüfusu toplam 1.580’dir. Bu nüfusun 823’ü Erkek, 757’si Kadın’dır.  

Belkıs Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler    

Belkıs Mahallesi’nin bağlı olduğu Serik ilçesi, Antalya’nın önemli bir turizm merkezidir. Akdeniz’de 22 kilometre kıyı şeridine sahip olan bu ilçe, merkezi 8 kilometre içeride olup denizden 26 metre yüksekliktedir. Yüzölçümü 1.550 kilometrekaredir. Dağlık kesimlerinde hayvancılık, ormancılık ve ziraatçılık yapılmaktadır. İlk yerleşim yeri M.S. 2. yüzyılda Sillyon ve Belkıs Köyü’nde kurulmuştur. Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan Belkıs Mahallesi’nin sınırları; güneyden Manavgat’ın Çıkış ve batıdan Serik’in Belpınar Mahalleleri ile çevrilmiştir. Ziyaret edebileceğiniz Aspendos Antik Tiyatro, Tarihi Aspendos Köprüsü ve Aspendos Su Kemeri bu mahallenin yakınlarında bulunmaktadır.

Belkıs Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Bölgenin Ulaşım Olanakları     

Belkıs Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Antalya ili hem karayolu hem de havayolu ulaşım imkanına sahip Türkiye’nin gelişmiş ulaşım ağına sahip şehirlerinden biridir. Belkıs Mahallesi’ne veya Serik’e gitmek isteyen ziyaretçiler bu ulaşım olanaklarının bazılarından yararlanabilirler. Belkıs Mahallesi’ne uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Antalya Havalimanı’dır. Antalya, Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olduğundan, neredeyse tüm şehirlerden hareket eden otobüsler ile rahatça ulaşım sağlanabilir. Belkıs Mahallesi’ne; ilçe merkezinden sık sık geçen Belkıs Mahallesi otobüslerinden ve minibüslerinden herhangi biri ile ulaşabilir ve gün boyu farklı ilçe ve mahallelere de kolayca ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. 

Belkıs Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahallenin Eğitim Kurumu Bilgisi    

Belkıs Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Belkıs Mahallesi’nin yakınlarında bulunan bazı okullar şu şekildedir: 

 

- Belkıs Ortaokulu

 

Belkıs Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri    

Emlakjet.com verilerine göre Antalya Belkıs Mahallesi satılık konut fiyatı 2022 yılında ortalama 1.777.760 Türk Lirası olarak ölçülmüştür. Antalya Belkıs Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü ise 160 metrekaredir. Antalya il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Belkıs Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.   

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

26 Ocak 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.