Emlakjet

Serik Karadayı Mahallesi Satılık Ev

araması için 3 ilan bulundu
search
Karadayı Mahallesicancel
Serikcancel
Antalyacancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Karadayı Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Rehberi    

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Karadayı Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Karadayı Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.    

Antalya ili Karadayı Mahallesi nüfusu toplam 2.241’dir. Bu nüfusun 1.148’i Erkek, 1.093’ü Kadın’dır.  

Karadayı Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler    

Karadayı Mahallesi’nin bağlı olduğu Serik ilçesi, Antalya’nın önemli bir turizm merkezidir. Akdeniz’de 22 kilometre kıyı şeridine sahip olan bu ilçe, merkezi 8 kilometre içeride olup denizden 26 metre yüksekliktedir. Yüzölçümü 1.550 kilometrekaredir. Dağlık kesimlerinde hayvancılık, ormancılık ve ziraatçılık yapılmaktadır. İlk yerleşim yeri M.S. 2. yüzyılda Sillyon ve Karadayı Köyü’nde kurulmuştur. Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan Karadayı Mahallesi’nin sınırları; kuzeyden Serik’in Orta ve güneyden ise Serik’in Boğazkent Mahalleleri ile çevrilmiştir. 

Karadayı Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Bölgenin Ulaşım Olanakları     

Karadayı Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Antalya ili hem karayolu hem de havayolu ulaşım imkanına sahip Türkiye’nin gelişmiş ulaşım ağına sahip şehirlerinden biridir. Karadayı Mahallesi’ne veya Serik’e gitmek isteyen ziyaretçiler bu ulaşım olanaklarının bazılarından yararlanabilirler. Karadayı Mahallesi’ne uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Antalya Havalimanı’dır. Antalya, Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olduğundan, neredeyse tüm şehirlerden hareket eden otobüsler ile rahatça ulaşım sağlanabilir. Karadayı Mahallesi’ne; ilçe merkezinden sık sık geçen Karadayı Mahallesi otobüslerinden ve minibüslerinden herhangi biri ile ulaşabilir ve gün boyu farklı ilçe ve mahallelere de kolayca ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. 

Karadayı Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahallenin Eğitim Kurumu Bilgisi    

Karadayı Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Karadayı Mahallesi’nde bulunan bazı okullar şu şekildedir: 

 

- Karadayı İlkokulu

- Serik Anadolu Lisesi

 

Karadayı Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri    

Emlakjet.com verilerine göre Antalya Karadayı Mahallesi satılık konut fiyatı 2022 yılında ortalama 1.583.270 Türk Lirası olarak ölçülmüştür. Antalya Karadayı Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü ise 190 metrekaredir. Antalya il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Karadayı Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Serik Satılık Ev
Abdurrahmanlar Mahallesi Satılık EvAkbaş Mahallesi Satılık EvAkçaalan Mahallesi Satılık EvAkçapınar Mahallesi Satılık EvAlacami Mahallesi Satılık EvAşağıçatma Mahallesi Satılık EvAşağıkocayatak Mahallesi Satılık EvAşağıoba Mahallesi Satılık EvBelek Mahallesi Satılık EvBelkıs Mahallesi Satılık EvBelpınar Mahallesi Satılık EvBerendi Mahallesi Satılık EvBilginler Mahallesi Satılık EvBoğazkent Mahallesi Satılık EvBozdoğan Mahallesi Satılık EvBucakköy Mahallesi Satılık EvBurmahancı Mahallesi Satılık EvBüğüş Mahallesi Satılık EvCumalı Mahallesi Satılık EvCumhuriyet Mahallesi Satılık EvÇakallık Mahallesi Satılık EvÇanakçı Mahallesi Satılık EvÇandır Mahallesi Satılık EvÇatallar Mahallesi Satılık EvDemirciler Mahallesi Satılık EvDeniztepesi Mahallesi Satılık EvDikmen Mahallesi Satılık EvDorumlar Mahallesi Satılık EvEminceler Mahallesi Satılık EvEskiyürük Mahallesi Satılık EvEtler Mahallesi Satılık EvGebiz Mahallesi Satılık EvGedik Mahallesi Satılık EvGökçepınar Mahallesi Satılık EvHacıosmanlar Mahallesi Satılık EvHasdümen Mahallesi Satılık EvHaskızılören Mahallesi Satılık EvHaspınar Mahallesi Satılık EvKadriye Mahallesi Satılık EvKaradayı Mahallesi Satılık EvKarataş Mahallesi Satılık EvKarıncalı Mahallesi Satılık EvKayaburnu Mahallesi Satılık EvKırbaş Mahallesi Satılık EvKozağacı Mahallesi Satılık EvKozan Mahallesi Satılık EvKökez Mahallesi Satılık EvKuşlar Mahallesi Satılık EvKürüş Mahallesi Satılık EvMerkez Mahallesi Satılık EvNebiler Mahallesi Satılık EvOrta Mahallesi Satılık EvPınarcık Mahallesi Satılık EvSarıabalı Mahallesi Satılık EvŞatırlı Mahallesi Satılık EvTekke Mahallesi Satılık EvTöngüşlü Mahallesi Satılık EvÜründü Mahallesi Satılık EvYanköy Mahallesi Satılık EvYeni Mahallesi Satılık EvYeşilvadi Mahallesi Satılık EvYeşilyurt Mahallesi Satılık EvYukarıçatma Mahallesi Satılık EvYukarıkocayatak Mahallesi Satılık EvYumaklar Mahallesi Satılık EvZırlankaya Mahallesi Satılık Ev
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.