/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kuyucakcancel

Aydın Kuyucak Satılık Ev

araması için 18 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Kuyucak Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kuyucak satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kuyucak Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ilinin önde gelen ilçelerinden Kuyucak ilçesinin toplam yüzölçümü 496,6 kilometrekaredir. Kuyucak satılık konut arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Akdeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlıdır. Kuyucak satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Kuyucak Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 26 bin 975’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,59’unu (13 bin 376) erkek, yüzde 50,41’ini (13 bin 599) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kuyucak satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 36 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Aksaz Mahallesi, Aydınoğlu Mahallesi, Azizabat Mahallesi, Başaran Mahallesi, Belenova Mahallesi, Beşeylül Mahallesi, Beşeylül (Merkez) Mahallesi, Bucakköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamdibi Mahallesi, Çobanisa Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gencelli Mahallesi, Gencellidere Mahallesi, Horsunlu Mahallesi, İğdecik Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Kayran Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kurtuluş (Horsunlu) Mahallesi, Musakolu Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Ören Mahallesi, Pamucak Mahallesi, Pamukören Mahallesi, Sarıcaova Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, Yakuppaşa Mahallesi, Yamalak Mahallesi, Yaylalı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yöre Mahallesi ve Yukarıyakacık Mahallesi’dir.

Kuyucak Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumları Bilgisi

Kuyucak ilçesinden konut arayan kişilerin bir diğer merak ettiği konu ise ilçenin eğitim bilgileridir. İlçe eğitim kurumları ve eğitim kadroları bakımından oldukça zengindir. Aydın Kuyucak satılık konut arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullardan başlıcaları: 

  • Atatürk Ortaokulu: Beş Eylül Mah. Atatürk Caddesi, Kuyucak Merkez, Kuyucak, Aydın. Daha detaylı bilgiler için (0256) 371 40 69 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu: Yakuppaşa, İnönü Caddesi, 09930 Kuyucak/Aydın. Daha detaylı bilgiler için (0256) 371 44 97 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehit Bahri Uçuş Çok Programlı Anadolu Lisesi: Beşeylül, İnönü Caddesi No:9, 09930 Kuyucak/Aydın. Daha detaylı bilgiler için (0256) 371 40 71 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık konut tercihini Aydın ilinin Kuyucak ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Aydın Kuyucak uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Kuyucak Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.