Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Bilecik Bozüyük Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu
search
Bozüyükcancel
Bilecikcancel

Bozüyük Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın almak isteyen vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bozüyük satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Bozüyük Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ilinin önemli ilçelerinden biri olan Bozüyük, ilin sanayi, ekonomi ve sosyal anlamda kalbi konumundadır. İsmini 1890 yılında Ankara-İstanbul demiryolunun yapımı sırasında keşfedilen Bozüyük Höyüğünden almakta olan ilçe Ankara-İstanbul demiryolunun tam ortasında yer almaktadır. Bozüyük satılık ev arayanlar ilçe coğrafyası ve iklimi ile yakından ilgilenmektedirler. Ege Bölgesi sınırında kalan Kütahya ilinin sınırındaki küçük bir kısım hariç Marmara Bölgesi’nin içerisinde yer alan il İç Anadolu Bölgesi topraklarında görülmekte olan karasal iklimin etkisi altındadır. Kışların soğuk ve kar yağışlı geçtiği ilçede yazlar sıcak ve kurak geçmektedir. İlçeye düşen yağışlar genellikle kış aylarında ve kar yağışı şeklinde düşmektedir. En soğuk ayların ise Ocak ve Şubat ayları olduğu ilçede  don ayları Kasım ayından Nisan ayına kadar yoğun bir şekilde devam etmektedir. Dağlık ve genellikle koruluk ormanlardan oluşan ilçede genellikle karaçam ve kayın ağaçları yer almaktadır.

Bozüyük Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 74 bin 441’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,48’ini (37 bin 581) erkek, yüzde 49,52’sini (36 bin 860) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Bozüyük satılık konut arayışında olanların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 11 adet mahalle ve 44 adet köy bulunmaktadır. Bozüyük satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: 4 Eylül Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Kasımpaşa Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Tekke Mahallesi, Yediler Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi, Akçapınar Köyü, Aksutekke Köyü, Alibeydüzü Köyü, Aşağıarmutlu Köyü, Bozalan Köyü, Camiliyayla Köyü, Cihangazi Köyü, Çamyayla Köyü, Çaydere Köyü, Çokçapınar Köyü, Darıdere Köyü, Dombayçayırı Köyü, Dübekli Köyü, Düzağaç Köyü, Düzdağ Köyü, Eceköy Köyü, Erikli Köyü, Gökçeli Köyü, Göynücek Köyü, Günyarık Köyü, Hamidiye Köyü, Kandilli Köyü, Kapanalan Köyü, Karaağaç Köyü, Karabayır Köyü, Karaçayır Köyü, Ketenlik Köyü, Kızılcapınar Köyü, Kızıltepe Köyü, Kovalıca Köyü, Kozpınar Köyü, Kuyupınar Köyü, Metristepe Köyü, Muratdere Köyü, Ormangüzle Köyü, Osmaniye Köyü, Poyra Köyü, Revnak Köyü, Saraycık Köyü, Yeniçepni Köyü, Yenidodurga Köyü, Yeniüreğil Köyü ve Yeşilçukurca Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Bilecik Bozüyük ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Bilecik Bozüyük de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Krizi Nasıl Çözülür?

Konut Krizi Nasıl Çözülür?

8 Aralık 2022

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

8 Aralık 2022

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

8 Aralık 2022

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.