Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
İnegölcancel
Bursacancel

Bursa İnegöl Satılık Ev

araması için 95 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

İnegöl Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. İnegöl satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

İnegöl Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Bursa iline bağlı önemli ilçelerden biri olan İnegöl, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Anadolu Yarımadası’nın kuzeybatısında yer alan ilçe Marmara Bölgesi’nin güneydoğu kısmında yer almaktadır. Güneydoğusunda Bursa, kuzeyinde Yenişehir, güneyinde Kütahya, güneybatısında Keleş, güneydoğusunda ise Bilecik ili bulunmaktadır. İnegöl satılık konut arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Bursa-Eskişehir Karayolu’na 45 kilometrelik bir mesafede yer aldığı bilgisine ulaşmaktadır. Yüzölçümü 1032 kilometrekare olan ilçenin toprakları Mezit Boğazı ve Ümitalan arasındaki ova üzerinde yer almaktadır.

İnegöl Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Eğitim Ve Sağlık Bilgisi

İnegöl ilçesinde, 28 adet ilköğretim ve ortaöğretim kurumu, 22 adet genel öğretim ve 28 adet mesleki ve teknik eğitim veren kurum bulunmaktadır. İlçe içerisinde Uludağ Üniversitesi’nin 4 yıllık eğitim veren farklı kampüsleri yer almaktadır. İlçe içerisinde 2014 yılında açılan İnegöl Devlet Hastanesi Bursa ilinde yer alan önemli sağlık kuruluşlarından biri olmuştur. Bursa İnegöl satılık konut arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede; Yeni İnegöl Devlet Hastanesi, Alanyurt semtinde bulunan İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Özel İnegöl Aritmi Hastanesi, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ve Özel Selenay Tıp Merkezi’nin bulunduğu bilgisine ulaşmaktadır.

İnegöl Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 268 bin 155’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,32’sini (134 bin 942) erkek, yüzde 49,68’ini (133 bin 213) kadın nüfusu oluşturmaktadır. İnegöl satılık konut arayışındaki vatandaşların konut tercihinde bulunabileceği 115 mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden başlıcaları: Boğazköy Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cerrah Mahallesi, Cuma Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çavuşköy Mahallesi Çaylıca Mahallesi Çayyaka Mahallesi, Çeltikçi Mahallesi, Çiftlikköy Mahallesi, Çitli Mahallesi, Deydinler Mahallesi, Dipsizgöl Mahallesi, Doğanyurdu Mahallesi, Dömez Mahallesi, Edebey Mahallesi, Karagölet Mahalles, Karahasanlar Mahallesi, Karakadı Mahallesi, Karalar Mahallesi, Kayapınar Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kestanealan Mahallesi, Kınık Mahallesi, Kıran Mahallesi, Kocakonak Mahallesi, Konurlar Mahallesi, Kozluca Mahallesi, Kulaca Mahallesi, Kurşunlu Mahallesi, Küçükyenice Mahallesi, Lütfiye Mahallesi, Madenköy Mahallesi, Mahmudiye Mahallesi, Akbaşlar Mahallesi, Akhisar Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Alibey Mahallesi, Aşağıballık Mahallesi, Babaoğlu Mahallesi, Bahariye Mahallesi Bahçekaya Mahallesi, Bayramşah Mahallesi ve Bilalköy Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihinizi Bursa İnegöl ilçesinden yana kullanmayı düşünen kişilerdenseniz, güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Bursa İnegöl’de uygun fiyatlı satılık konut ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek, satın almak istediğiniz konuta karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

İnegöl Satılık Ev
Akbaşlar MahallesiAkhisar MahallesiAkıncılar MahallesiAlibey MahallesiAşağıballık MahallesiBabaoğlu MahallesiBahariye MahallesiBahçekaya MahallesiBaykoca MahallesiBayramşah MahallesiBilalköy MahallesiBoğazköy MahallesiBurhaniye MahallesiCemiyet MahallesiCerrah MahallesiCuma MahallesiCumhuriyet MahallesiÇavuşköy MahallesiÇaylıca MahallesiÇayyaka MahallesiÇeltikçi MahallesiÇiftlikköy MahallesiÇitli MahallesiDeydinler MahallesiDipsizgöl MahallesiDoğanyurdu MahallesiDömez MahallesiEdebey MahallesiElmaçayır MahallesiErtuğrulgazi MahallesiEsenköy MahallesiEsentepe MahallesiEski Bahçekaya MahallesiEskikaracakaya MahallesiEskiköy MahallesiEymir MahallesiFatih MahallesiFevziye MahallesiFındıklı MahallesiGazelli MahallesiGedikpınar MahallesiGülbahçe MahallesiGündüzlü MahallesiGüneykestane MahallesiGüzelyurt MahallesiHacıkara MahallesiHalhalca MahallesiHamamlı MahallesiHamidiye MahallesiHamitabat MahallesiHamzabey MahallesiHamzabey OSB MahallesiHasanpaşa MahallesiHayriye MahallesiHilmiye MahallesiHocaköy MahallesiHuzur Mahallesiİclaliye Mahallesiİhsaniye Mahallesiİsaören MahallesiKaragölet MahallesiKarahasanlar MahallesiKarakadı MahallesiKaralar MahallesiKayapınar MahallesiKemalpaşa MahallesiKestanealanı MahallesiKınık MahallesiKıran MahallesiKocakonak MahallesiKonurlar MahallesiKozluca MahallesiKulaca MahallesiKurşunlu MahallesiKüçükyenice MahallesiLütfiye MahallesiMadenköy MahallesiMahmudiye MahallesiMesudiye MahallesiMezit MahallesiMuratbey MahallesiOlukman MahallesiOrhaniye MahallesiOrtaköy MahallesiOsmaniyeköy MahallesiOsmaniye MahallesiÖzlüce MahallesiPaşaören MahallesiRüştiye MahallesiSaadet MahallesiSarıpınar MahallesiSinanbey MahallesiSoğukdere MahallesiSulhiye MahallesiSultaniye MahallesiSungurpaşa MahallesiSüle MahallesiSüleymaniye MahallesiSüleymaniye OSB MahallesiSülüklügöl MahallesiSüpürtü MahallesiŞehitler MahallesiŞipali MahallesiTahtaköprü MahallesiTekkeköy MahallesiTokuş MahallesiTurgutalpköy MahallesiTurgutalp MahallesiTuzla MahallesiTüfekçikonak MahallesiYeniceköy MahallesiYenice MahallesiYeniköy MahallesiYeni MahallesiYeniyörük MahallesiYiğit MahallesiYukarıballık MahallesiYunusemre Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.