Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kemahcancel
Erzincancancel

Erzincan Kemah Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Kemah Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak konut satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kemah satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kemah Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ilinin önemli ilçelerinden biri olan Kemah ilçesi Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat bölümünde yer almaktadır. Denizden yüksekliği 1053 metre olan ilçenin yüzölçümü 2 bin 354 kilometrekaredir. Karasu Vadisi’nin sol kıyısında yer alan ilçe Munzur Dağları’ndan akan Tanasur Deresi’nin ağzında yer almaktadır. Kemah satılık daire arayan vatandaşlar ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yaşayan halk küçükbaş hayvancılık ve tarım faaliyetleri ile ilgilenerek geçimlerini sağlayabilmektedirler. İlçede yetiştirilen tarım ürünlerinin başında hububat ürünleri gelirken hayvancılık faaliyetleri kapsamında da yoğun olarak küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Kemah Satılık Konut Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 8 bin 167’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,44’ünü (4 bin 38) erkek, yüzde 50,56’sını (4 bin 129) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kemah satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz 10 adet mahalle ve 73 adet köy bulunmaktadır. Kemah satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Aşağıgedik Mahallesi, Beklimçay Mahallesi, Cirgişin Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Göğüsbağı Mahallesi, Karşıbağ Mahallesi, Mektepönü Mahallesi, Ortagedik Mahallesi, Pörhenkbaşı Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Ağaçsaray Köyü, Akbudak Köyü, Akça Köyü, Aktaş Köyü, Akyünlü Köyü, Alp Köyü, Atma Köyü, Ayranpınar Köyü, Beşikli Köyü, Boğaziçi Köyü, Bozoğlak Köyü, Cevizlik Köyü, Çakırlar Köyü, Çalgı Köyü, Çalıklar Köyü, Çamlıyayla Köyü, Çiğdemli Köyü, Dedek Köyü, Dedeoğlu Köyü, Dere Köyü, Dikyamaç Köyü, Doğan Köyü, Doğanbeyli Köyü, Doruca Köyü, Dutlu Köyü, Elmalı Köyü, Eriç Köyü, Esimli Köyü, Eskibağlar Köyü, Gediktepe Köyü, Gökkaya Köyü, Gölkaynak Köyü, Gülbahçe Köyü, Hakbilir Köyü, Ilgarlı Köyü, İncedere Köyü, Karaca Köyü, Karadağ Köyü, Kardere Köyü, Kayabaşı Köyü, Kazankaya Köyü, Kedek Köyü, Kemeryaka Köyü, Kerer Köyü, Kırıkdere Köyü, Koçkar Köyü, Konuksever Köyü, Koruyolu Köyü, Kömür Köyü, Kutluova Köyü, Küplü Köyü, Maksutuşağı Köyü, Mermerli Köyü, Mezra Köyü, Muratboynu Köyü, Oğuz Köyü, Olukpınar Köyü, Özdamar Köyü, Parmakkaya Köyü, Sarıyazı Köyü, Sürek Köyü, Seringöze Köyü, Sürek Köyü, Şahintepe Köyü, Tan Köyü, Tandırbaşı Köyü, Taşbulak Köyü, Tuzla Köyü, Uluçınar Köyü, Yağca Köyü, Yahşılar Köyü, Yardere Köyü, Yastıktepe Köyü ve Yücebelen Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Erzincan Kemah ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Erzincan Kemah uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.