Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Refahiyecancel
Erzincancancel

Erzincan Refahiye Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Refahiye Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak konut satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Refahiye satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Refahiye Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ilinin bir ilçesi olan Refahiye ilçesinin ismi bolluk anlamına gelmektedir. Refahiye satılık daire arayan vatandaşlar yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede yetiştirilen tarım ürünlerinin başında; çavdar, buğday, bakliyat, ceviz, kavun ve karpuz meyve ve sebzeleri gelmektedir. İlçede tarım faaliyetlerinin dışında hayvancılık faaliyetleri ile de ilgilenilmektedir. İlçede bu kapsamda mandıracılık ve arıcılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. İlçe dağlık bir araziye sahip olup oldukça önemli olan Gülendağı ve Kızıldağ’ı içerisinde barındırmaktadır. 

Refahiye Satılık Konut Arayanlar İçin ilçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 12 bin 456’dır. İlçe nüfusunun yüzde 53,43’ünü (6 bin 655) erkek, yüzde 46,57’sini (5 bin 801) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Refahiye satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle ve 121 adet köy bulunmaktadır. Refahiye satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Camiişerif Mahallesi, Hakoğlu Mahallesi, Kemaliye Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Ağmusa Köyü, Akarsu Köyü, Akbağ Köyü, Akçiğdem Köyü, Alacatlı Köyü, Alaçayır Köyü, Alapınar Köyü, Altköy Köyü, Ardıçlık Köyü, Armutlu Köyü, Arpayazı Köyü, Aslanyusuf Köyü, Aşut Köyü, Avşarözü Köyü, Aydıncık Köyü, Aydoğan Köyü, Arpayaı Köyü, Aslanyusuf Köyü, Aşağısütlü Köyü, Aşut Köyü, Avşarözü Köyü, Aydıncık Köyü, Biçer Köyü, Bostandere Köyü, Bölüktepe Köyü, Cengerli Köyü, Çaltı Köyü, Çamdibi Köyü, Çamlımülk Köyü, Çat Köyü, Çatak Köyü, Çatalçam Köyü, Çavuş Köyü, Çıragediği Köyü, Çiçekali Köyü, Çukuryazı Köyü, Damlaca Köyü, Derebaşı Köyü, Diştaş Köyü, Diyarlar Köyü, Doğandere Köyü, Dolaylı Köyü, Ekecik Köyü, Erecek Köyü, Gazipınarı Köyü, Gemecik Köyü, Gökseki Köyü, Gölköy Köyü, Gülensu Köyü, Gümüşakar Köyü, Günyüzü Köyü, Güventepe Köyü, Güzle Köyü, Hacıköy Köyü, Halitler Köyü, Kaçak Köyü, Kadıköy Köyü, Kalkancı Köyü, Kamberağa Köyü, Kandil Köyü, Karasu Köyü, Karayaprak Köyü, Kırkbulak Köyü, Kızıleniş Köyü, Koçkaya Köyü, Konakköy Köyü, Kuzuluk Köyü, Kürelik Köyü, Laleli Köyü, Leventler Köyü, Madendere Köyü, Mendemebaşı Köy, Ortagöze Köyü, Onurlu Köyü, Merkez Kalkancı Köyü ve Salur Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Erzincan Refahiye ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Erzincan Refahiye uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

Refahiye Satılık Ev
Ağmusa KöyüAkarsu KöyüAkbağ KöyüAkçiğdem KöyüAlacatlı KöyüAlaçayır KöyüAlapınar KöyüAltköy KöyüArdıçlık KöyüArmutlu KöyüArpayazı KöyüAslanyusuf KöyüAşağısütlü KöyüAşut KöyüAvşarözü KöyüAydıncık KöyüAydoğan KöyüBabaaslan KöyüBakacak KöyüBaloğlu KöyüBaştosun KöyüBiçer KöyüBinali Yıldırım MahallesiBostandere KöyüBölüktepe KöyüCamiişerif MahallesiCengerli KöyüÇaltı KöyüÇamdibi KöyüÇamlımülk KöyüÇatak KöyüÇatalçam KöyüÇat KöyüÇavuş KöyüÇıragediği KöyüÇiçekali KöyüÇukurçimen KöyüÇukuryazı KöyüDamlaca KöyüDerebaşı KöyüDiştaş KöyüDiyarlar KöyüDoğandere KöyüDolaylı KöyüEkecik KöyüErecek KöyüGazipınarı KöyüGemecik KöyüGökseki KöyüGölköy KöyüGülensu KöyüGümüşakar KöyüGünyüzü KöyüGüventepe KöyüGüzle KöyüHacıköy KöyüHakoğlu MahallesiHalitler KöyüHökümet MahallesiKabuller KöyüKaçak KöyüKadıköy KöyüKalkancı KöyüKamberağa KöyüKandil KöyüKanlıtaş KöyüKarasu KöyüKarayaprak KöyüKayı KöyüKazören KöyüKeçegöz KöyüKersen KöyüKırantepe KöyüKırıktaş KöyüKırkbulak KöyüKızıleniş KöyüKoçkaya KöyüKonakköy KöyüKöçevi KöyüKuzuluk KöyüKürelik KöyüLaleli KöyüLeventler KöyüMadendere KöyüMendemebaşı KöyüMendemeköyçukuru KöyüMerkez Kalkancı KöyüMuratçayırı KöyüMülk KöyüOlgunlar KöyüOnurlu KöyüOrtagöze KöyüÖren KöyüPerçem KöyüPınaryolu KöyüResullar KöyüSağlık KöyüSalur KöyüSarhan KöyüSarıbayır KöyüSarıkoç KöyüSıralı KöyüSöğütlü KöyüŞahaloğlu KöyüŞahverdi KöyüŞaip KöyüTeknecik KöyüTepe KöyüTopağaç KöyüTuzluçayır KöyüTülü KöyüUlucak KöyüUludere KöyüÜçören KöyüYaylabeli KöyüYaylapınarı KöyüYazıgediği KöyüYazı KöyüYenidoğan MahallesiYeniköy KöyüYeniyurt KöyüYıldızören KöyüYukarısütlü KöyüYukarıyeniköy KöyüYurtbaşı KöyüYuvadağı Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.