Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Narmancancel
Erzurumcancel

Erzurum Narman Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Narman Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Narman satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Narman Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Erzurum ilinin önemli ilçelerinden biri olan Narman ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli millete ev sahipliği yapmıştır. Narman satılık konut arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi’nin kesişim noktasında yer alan ilçenin toplam yüzölçümü 1.275 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 1650 metre olan ilçe Erzurum il merkezine 90 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Narman satılık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçe iklim bakımından da karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ve sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir.

Narman Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 13 bin 381’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,21’ini (6 bin 718) erkek, yüzde 49,79’unu (6 bin 663) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Narman satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 45 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Alabalık Mahallesi, Alacayar Mahallesi, Araköy Mahallesi, Aşağıyayla Mahallesi, Başkale Mahallesi, Beyler Mahallesi, Boğakale Mahallesi, Camiikebir Mahallesi, Camiisağır Mahallesi, Çamlıyayla Mahallesi, Çimenli Mahallesi, Dağyolu Mahallesi, Demirdağ Mahallesi, Ergazi Mahallesi, Gökdağ Mahallesi, Göllü Mahallesi, Güllüdağ Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Kamışözü Mahallesi, Karadağ Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Kışlaköy Mahallesi, Kilimli Mahallesi, Koçkaya Mahallesi, Koyunören Mahallesi, Kuruçalı Mahallesi, Mahmutçavuş Mahallesi, Mercimekli Mahallesi, Pınaryolu Mahallesi, Samikale Mahallesi, Sapanlı Mahallesi, Savaşçılar Mahallesi, Serinsu Mahallesi, Sülüklü Mahallesi, Sütpınar Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Şekerli Mahallesi, Taşburun Mahallesi, Telli Mahallesi, Toygarlı Mahallesi, Tuzla Mahallesi, Tuztaşı Mahallesi, Yanıktaş Mahallesi, Yoldere Mahallesi ve Yukarıyayla Mahallesi’dir.

Narman Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

  • İlçeden konut arayan kişiler ilçe eğitim kurumları hakkında da araştırmalar yapmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için ilçenin eğitim imkanları oldukça önemlidir. İlçe eğitim kurumları ve kadroları bakımından oldukça zengindir. Erzurum Narman satılık konut arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullardan başlıcaları:
  • Narman Anadolu Lisesi: Camisağır Mahallesi Atatürk Cad. 25530 Narman / Erzurum. Daha detaylı bilgiler için 0442 741 20 10 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Narman Ticaret Meslek Lisesi: Camiisağır, 25530 Narman/Erzurum. Daha detaylı bilgiler için (0442) 741 28 72 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Erzurum ilinin Narman ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Erzurum Narman satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.