Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Mihalıççıkcancel
Eskişehircancel

Eskişehir Mihalıççık Satılık Ev

araması için 6 ilan bulundu
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ

Mihalççık Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Mihalççık satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mihalççık Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ilinin önemli ilçelerinden biri olan Mihalççık ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Türk tarihinde de oldukça önemli bir yeri olan ilçe 1915 yılına kadar Ankara iline bağlı bir ilçe iken bu tarihten sonra Eskişehir iline bağlanmıştır. Mihalççık satılık daire arayan vatandaşlar ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe halkının temel geçim kaynakları arasında tarım ve hayvancılık faaliyetleri yer almaktadır. İlçe topraklarının çoğu orman arazisi olan ilçe toprakları dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle geçmiş dönemlerde oldukça fazla göç veren bölge son dönemlerde yapılan yeni ulaşım yolları ile gelişmektedir. Eğitim alanında da ülkenin gelişimine oldukça büyük katkılar veren ilçede sanayi kuruluşu yer almamaktadır. Sanayi faaliyetlerinin yoğun olmamasından ötürü doğal yapısı bozulmaya ilçe tipik bir Anadolu kasabasıdır. Kuzeyinde Sündiken Dağları’nın yer aldığı ilçeden Sakarya Nehri geçmektedir.

Mihalççık Satılık Konut Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 8 bin 526’dır. İlçe nüfusunun yüzde 50,36’sını (4 bin 294) erkek, yüzde 49,64’ünü (4 bin 232) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Mihalççık satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 53 adet mahalle bulunmaktadır. Mihalççık satılık ev arayışında bulunabileceğiniz mahalleler: Adahisar Mahallesi, Ahur Mahallesi Ahurözü Mahallesi, Akçaören Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bahtiyar Mahallesi, Belen Mahallesi, Bey Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Çalçı Mahallesi, Çalkaya Mahallesi, Çardak Mahallesi, Çukurören Mahallesi, Dağcı Mahallesi, Diközü Mahallesi, Dinek Mahallesi, Dümrek Mahallesi, Gözeler Mahallesi, Güce Mahallesi, Güreş Mahallesi, Gürleyik Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Ilıcalar Mahallesi, İğdecik Mahallesi, İkizafer Mahallesi, Karaçam Mahallesi, Karageyikli Mahallesi, Kavak Mahallesi, Kayı Mahallesi, Kızılbörüklü Mahallesi, Korucu Mahallesi, Koyunağılı Mahallesi, Kozlu Mahallesi, Lütfiye Mahallesi, Mahmuthisar Mahallesi, Medrese Mahallesi, Narlı Mahallesi, Obruk Mahallesi, Otluk Mahallesi, Ömer Mahallesi, Saray Mahallesi, Sazak Mahallesi, Seki Mahallesi, Sekiören Mahallesi, Sorkun Mahallesi, Süleler Mahallesi, Tatarcık Mahallesi, Uşakbükü Mahallesi, Üçbaşlı Mahallesi, Yalımkaya Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi ve Yunusemre Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Eskişehir Mihalççık ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Eskişehir Mihalççık uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek satılık konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.