/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bulancakcancel

Giresun Bulancak Satılık Ev

araması için 115 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bulancak Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek olmaya devam ediyor. Bulancak satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin coğrafi bilgileri, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bulancak Satılık Konut Arayanlara İlçe Genel Bilgileri

Giresun ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Bulancak ilçesinin yüzölçümü 608 kilometrekaredir. Sahil şeridi üzerinde yer alan ilçenin etrafı, Dereli ilçesi, Ordu ili ve Piraziz ilçesi ile çevrilidir. Engebeli ve dağlık arazilere sahip olan ilçede Karadeniz iklim özellikleri görülmektedir. Bu nedenle Bulancak satılık daire arayan vatandaşlar yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin oldukça fazla yağış aldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. Bitki örtüsü bakımından oldukça zengin olan ilçenin bazı bölgelerinde kızılağaç, karaağaç, gürgen, meşe, çam, kavak, ıhlamur ağaçları görülmektedir. İlçede konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe ekonomisinde hayvancılık ve fındık tarımının oldukça önemli bir yere sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. Bölgede yaşayan yerli halkın büyük bir kısmı fındık üretimi ve fındık üretimine bağlı sanayi kollarında çalışmaktadır.

Bulancak Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfusu Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 66 bin 736’dır. İlçe nüfusunun yüzde 49,72’sini (33 bin 181) erkek, yüzde 50,28’ini (33 bin 55) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Bulancak satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 24 adet mahalle ve 60 adet köy bulunmaktadır. Bulancak satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köylerden başlıcaları: Acısu Mahallesi, Ahurlu Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Bulancak Mahallesi, Derecikalan Mahallesi, Duacıoğlu Mahallesi, Düz Mahallesi, Güney Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Kızılot Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sanayii Mahallesi, Saraçlı Mahallesi, Sisin Mahallesi, Sofulu Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Şemsettin Mahallesi, Toprakdeğirmeni Mahallesi, Ucarlı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Ahmetli Köyü, Alibey Köyü, Ardahan Köyü, Ataköy Köyü, Bahçeli Köyü, Bayındır Köyü, Bostanlı Köyü, Burunucu Köyü, Büyükada Köyü, Cindi Köyü, Damudere Köyü, Demircili Köyü, Döngeri Köyü, Duttepe Köyü, Elmalı Köyü, Erdoğan Köyü, Eriklik Köyü, Esenköy Köyü, Ezeltere Köyü, Gültepe Köyü, Gündoğdu Köyü, Güneyköy Köyü, Güzelyurt Köyü, Hacet Köyü, Hisarkaya Köyü, İcilli Köyü, İnece Köyü, Karaağaç Köyü, Karacaresul Köyü, Kayabaşı Köyü, Kayadibi Köyü, Kayhan Köyü, Kışla Köyü, Kuşluhan Köyü, Kuzköy Köyü, Küçükada Köyü, Küçükdere Köyü, Küçüklü Köyü, Muratlı Köyü, Odadüzü Köyü, Pazarsuyu Köyü, Samugüney Köyü, Süme Köyü, Şeyhmusa Köyü, Talipli Köyü, Tandır Köyü, Tekmezar Köyü, Tepecik Köyü, Tepeören Köyü, Tokmadin Köyü, Torçan Köyü, Yalıköy Köyü, ve Yeniköy Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Giresun Bulancak ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Giresun Bulancak da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

29 Kasım 2021

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

25 Kasım 2021

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

25 Kasım 2021

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

22 Kasım 2021

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

19 Kasım 2021

Bulancak Satılık Ev
Acısu MahallesiAhmetli KöyüAlibey KöyüArdahan KöyüArifli MahallesiAtaköy KöyüAydındere Bld. (Aydınlar Mahallesi)Aydındere Bld. (Derecikalan Mahallesi)Aydındere Bld. (Güney Mahallesi)Aydındere Bld. (Merkez Mahallesi)Aydındere Bld. (Yeni Mahallesi)Bahçelievler MahallesiBahçeli KöyüBallıca MahallesiBayındır KöyüBostanlı KöyüBulancak MahallesiBurunucu KöyüBüyükada KöyüCindi KöyüDamudere KöyüDemircili KöyüDöngeri KöyüDuacıoğlu MahallesiDuttepe KöyüElmalı KöyüErdoğan KöyüEriklik KöyüEsenköy KöyüEzeltere KöyüGültepe KöyüGündoğdu KöyüGüneyköy KöyüGüzelyalı MahallesiGüzelyurt KöyüHacet KöyüHisarkaya Köyüİcilli Köyüİhsaniye Mahallesiİnece Köyüİsmet Paşa MahallesiKaraağaç KöyüKaracaresul KöyüKayabaşı KöyüKayadibi KöyüKayhan KöyüKışla KöyüKızılot MahallesiKovanlık Bld. (Ahurlu Mahallesi)Kovanlık Bld. (Düz Mahallesi)Kovanlık Bld. (Merkez Mahallesi)Kovanlık Bld. (Sofulu Mahallesi)Kovanlık Bld. (Soğuksu Mahallesi)Kuşluhan KöyüKuzköy KöyüKüçükada KöyüKüçükdere KöyüKüçüklü KöyüMuratlı KöyüOdadüzü KöyüPazarsuyu Emecen MahallesiPazarsuyu KöyüSamugüney KöyüSanayii MahallesiSaraçlı MahallesiSisin MahallesiSüme KöyüŞemsettin MahallesiŞeyhmusa KöyüTalipli KöyüTandır KöyüTekmezar KöyüTepecik KöyüTepeören KöyüTokmadin KöyüToprakdeğirmeni MahallesiTorçan KöyüUcarlı MahallesiYalıköy KöyüYaslıbahçe KöyüYeniköy KöyüYeşilhisar KöyüYeşilköy KöyüYeşiltepe KöyüYıldız KöyüYunuslu Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.