Emlakjet

Giresun Çanakçı Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çanakçıcancel
Giresuncancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Çanakçı Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek olmaya devam ediyor. Çanakçı satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin coğrafi bilgileri, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çanakçı Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ilinin önemli ilçelerinden biri olan Çanakçı ilçesi, ilin iç kısımlarında yer almaktadır. Denize kıyısı olmayan ilçenin yerleşim şekli Karadeniz Bölgesi’nin diğer ilçelerinde olduğu gibi dağınıktır. Trabzon ilinin il sınırında yer alan ilçe geçmiş dönemlerde Görele ilçesine bağlı bir bucak iken 1991 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Çanakçı satılık konut arayan vatandaşlar ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. Çanakçı ilçesi içerisinde hakim olan iklim Karadeniz iklimidir. Bu sebeple ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise serin ve yağışlı geçmektedir. İlçeye yağışı en fazla düştüğü zamanlar bahar aylarıdır. İlçede yer alan dağlık arazilerde genellikle orman bitki örtüsü görülmektedir. İlçenin düzlük olan kesimleri genellikle yaylalardır. Bu kesimlerde hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. İlçe halkının geçim kaynakları arasından hayvancılık ve tarım faaliyetlerinin yeri oldukça büyüktür. İlçe halkının büyük bir çoğunluğu hayvancılık faaliyetleri ile geçimini sağlamaktadır. Yapılan araştırmalara göre bölge halkının azınlık bir bölümü ise tarım faaliyetleri ile ilgilenmektedir. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ürünleri, sebze ve fındık üretimi yapılmaktadır. Son dönemlerde bölgede yapılan tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde modernleşme eğilimi görülmektedir. Bu nedenle Çanakçı satılık daire arayan vatandaşların sayısında her geçen gün büyük bir artış meydana gelmektedir.

Çanakçı Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 6 bin 431’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,15’ini (3 bin 225) erkek, yüzde 49,85’ini (3 bin 206) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çanakçı satılık konut arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle ve 15 adet köy bulunmaktadır. Çanakçı satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köylerden başlıcaları: Beyli Mahallesi, Cami Yanı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Orta Mahallesi, Akköy Köyü, Bakımlı Köyü, Çağlayan Köyü, Deregözü Köyü, Doğanköy Köyü, Düzköy Köyü, Egeköy Köyü, Erenköy Köyü, Kahraman Köyü, Kaledibi Köyü, Karabörk Köyü, Kuşköy Köyü, Sarayköy Köyü, Yenişadı Köyü ve Yeşilköy Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Giresun Çanakçı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Giresun Çanakçı da uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut arama sürecinizi hızlandırarak tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

2023 Ağustos Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Ağustos Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Eylül 2023

81 İlde Konut Seferberliği Başlıyor: ...

81 İlde Konut Seferberliği Başlıyor: ...

18 Eylül 2023

Evlerde Yenilik Neredeyse İmkansızlaş...

Evlerde Yenilik Neredeyse İmkansızlaş...

15 Eylül 2023

Çanakçı Satılık Ev
Akköy Köyü (Aşağı Mahallesi)Akköy Köyü (Yukarı Mahallesi)Bakımlı Köyü (Aşağı Mahallesi)Bakımlı Köyü (Güzören Mahallesi)Bakımlı Köyü (Kaşdibi Mahallesi)Bakımlı Köyü (Konak Mahallesi)Bakımlı Köyü (Öte Mahallesi)Beyli MahallesiCami Yanı MahallesiÇağlayan KöyüDeregözü Köyü (Cami Mahallesi)Deregözü Köyü (Çorak Mahallesi)Deregözü Köyü (Erikbükü Mahallesi)Deregözü Köyü (Gücer Mahallesi)Deregözü Köyü (Güregeriş Mahallesi)Deregözü Köyü (Kavak Mahallesi)Deregözü Köyü (Kirazören Mahallesi)Deregözü Köyü (Merkez Mahallesi)Deregözü Köyü (Sekü Mahallesi)Deregözü Köyü (Yaplu Mahallesi)Deregözü Köyü (Yazlık Mahallesi)Doğanköy Köyü (Aşağı Mahallesi)Doğanköy Köyü (Kıran Mahallesi)Doğanköy Köyü (Yukarı Mahallesi)Düzköy Köyü (Armutdüzü Mahallesi)Düzköy Köyü (Cücüklü Mahallesi)Düzköy Köyü (Merkez Mahallesi)Egeköy Köyü (Beküşlü Mahallesi)Egeköy Köyü (Boztoprak Mahallesi)Egeköy Köyü (Dalmanlı Mahallesi)Egeköy Köyü (Dergözü Mahallesi)Egeköy Köyü (Ege Mahallesi)Egeköy Köyü (Harman Kıranı Mahallesi)Egeköy Köyü (Kırıklı Mahallesi)Egeköy Köyü (Ömerli Mahallesi)Egeköy Köyü (Şıhlı Mahallesi)Erenköy Köyü (Kösekıranı Mahallesi)Erenköy Köyü (Merkez Mahallesi)Kahraman Köyü (Karaçatak Mahallesi)Kahraman Köyü (Tekdoruk Mahallesi)Kahraman Köyü (Tezderesi Mahallesi)Kaledibi Köyü (Güney Mahallesi)Kaledibi Köyü (Kale Mahallesi)Kaledibi Köyü (Kuz Mahallesi)Karabörk Köyü (Çöcen Mahallesi)Karabörk Köyü (Kuz Mahallesi)Karabörk Köyü (Merkez Mahallesi)Kuşköy Köyü (Gürebükü 2 Mahallesi)Kuşköy Köyü (Gürebükü Mahallesi)Kuşköy Köyü (Güvende Çubuğu Mahallesi)Kuşköy Köyü (İzzetli Mahallesi)Kuşköy Köyü (Kise 2 Mahallesi)Kuşköy Köyü (Kise Mahallesi)Kuşköy Köyü (Merkez Alt Mahallesi)Kuşköy Köyü (Merkez Üst Mahallesi)Merkez MahallesiOrta MahallesiSarayköy Köyü (Kıran Mahallesi)Sarayköy Köyü (Orta Mahallesi)Sarayköy Köyü (Üst Mahallesi)Yenişadı KöyüYeşilköy Köyü (Kuz Mahallesi)Yeşilköy Köyü (Yakuplu Mahallesi)Yeşilköy Köyü (Yargeliş Mahallesi)
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.