Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Görelecancel
Giresuncancel

Giresun Görele Satılık Ev

araması için 18 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Görele Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Görele satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Görele Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Genel Bilgileri

Giresun’un önemli ilçeleri arasında yer alan Görele ilçesi il merkezine 63 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Görele satılık ev arayan vatandaşlar yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin denize kıyısı olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. Osmanlı tarihinde oldukça önemli bir yeri olan Haç Dağı’ndaki Kanlı Muharebe alanı Görele ilçesinin şehir merkezine 6 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan ilçe dağlık ve engebeli bir yapıya sahip olup, Karadeniz iklim özelliklerini taşımaktadır. Ormanlık araziler bakımından oldukça zengin olan ilçenin ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık, çay ve sebze tarımı yapılmaktadır. Hayvancılık faaliyetlerinde ise balıkçılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetlerinin öne çıktığı ilçede yerli halkın büyük bir bölümü geçimini hayvancılık yaparak sağlamaktadır.

Görele Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 33 bin 510’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,97’sini (16 bin 745) erkek, yüzde 50,3’ünü (16 bin 765) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Görele satılık konut arayanların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 21 adet mahalle ve 60 adet köy bulunmaktadır. Görele satılık daire arayışında bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Aydınlıkevler Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Bahşiş Mahallesi, Beyli Mahallesi, Bozcaali Mahallesi, Cillioğlu Mahallesi, Çeşmebaşı Mahallesi, Hendekbaşı Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kaba Mahallesi, Kumyalı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Obakıran Mahallesi, Orta Mahallesi, Sayfiye Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Şahali Mahallesi, Tepebaşı Mahallesi, Ünlüce Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Akharman Köyü, Aralıkoz Köyü, Ardıç Köyü, Ataköy Köyü, Aydınlar Köyü, Bayazıt Köyü, Beşir Köuü, Beşirli Köyü, Boğalı Köyü, Burunucu Köyü, Çalış Köyü, Çatak Köyü, Çatakkırı Köyü, Çiftlikköy Köyü, Dayılı Köyü, Dedeli Köyü, Dereboyu Köyü, Derekuşçulu Köyü, Dikmen Köyü, Esenli Köyü, Esenyurt Köyü, Eserli Köyü, Gülpınar Köyü, Gültepe Köyü, Güneyköy Köyü, Güvendik Köyü, Hamzalı Köyü, Haydarlı Köyü, İnanca Köyü, İsmailbeyli Köyü, Karaburun Köyü, Karadere Köyü, Karakeş Köyü, Karlıbel Köyü, Kaynar Köyü, Kırıklı Köyü, Koyunhamza Köyü, Köprübaşı Köyü, Kuşçulu Köyü, Maksutlu Köyü, Menteşe Köyü, Ortaköy Köyü, Önerli Köyü, Recepli Köyü, Sağlık Köyü, Seferli Köyü, Sofulu Köyü, Soğukpınar Köyü, Şafaklı Köyü, Şahinyuva Köyü, Taşlık Köyü, Tekgöz Köyü, Tepeköy Köyü, Terziali Köyü, Türkelli Köyü, Umutlu Köyü, Yalıköy Köyü, Yeğenli Köyü ve Yeşildere Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Giresun Görele ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Giresun Görele uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Görele Satılık Ev
Giresun Görele Satılık Ev fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Giresun Görele Satılık Ev ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Giresun Görele Satılık Ev fırsatları emlakjet.com'da!
 • Giresun Merkez Güre Mahallesi Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • Giresun Merkez Hacısiyam Mahallesi Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Giresun Tirebolu Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Hakkari Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Antakya Esentepe Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.