Emlakjet

Giresun Güce Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu
search
Gücecancel
Giresuncancel

Güce Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Güce satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Güce Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Giresun merkeze 55 kilometrelik bir mesafede yer alan Güce ilçesinin denizden yüksekliği 340 metredir. Güce satılık daire arayan kişiler ilçe tarih bilgisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Türk tarihi içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Türk boylarının ilk yerleştiği yerlerden biri olma özelliği taşıyan ilçe Osmanlı Rus Savaşları’nda da oldukça önemli bir cephe olarak dikkat çekmiştir. İlçe birçok tarihi kalıntıya ev sahipliği yapmaktadır. İlçede geçmiş dönemlerden kalma hanlar, kiliseler ve kaleler yer almaktadır. İlçede konut arayanlar ilçe ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedirler. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. İlçede yetiştirilen tarım ürünlerinin başında fındık, çay, mısır, kivi, kiraz, taflan, elma, armut, ahududu, dut, kestane, mayıs çileği, çalı çileği ve fasulye yer alıyor. Tarım faaliyetlerinin yanı sıra hayvancılık faaliyetleri ile de ünlü olan bölgede küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. Güce satılık konut arayan vatandaşlar yerli halkın yoğun olarak tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile ilgilendiği bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede yapılan tarım ve hayvancılık faaliyetleri son dönemlerde yaşanan modernleşme eğilimi ile birlikte gelişme göstermektedir. Modernleşme eğilimi sonrasında verimi artan bu çalışmalar geçmiş dönemlere göre bölgeyi daha iyi olarak kalkındırabilmektedir. İlçe içerisinde aktif bir sanayi kuruluşu yer almamaktadır. İlçe halkı sanayi kuruluşlarında çalışmak isterse komşu ilçelerdeki sanayi kuruluşlarında çalışarak geçimlerini sağlama imkanı bulabilmektedir.

Güce Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 7 bin 809’dur. İlçe nüfusunun yüzde 50,26’sını (3 bin 925) erkek, yüzde 49,74’ünü (3 bin 884) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Güce satılık konut arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle ve 15 adet köy bulunmaktadır. Güce satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Giyimli Mahallesi, Güce Mahallesi, Kemaliye Mahallesi, Tevekli Mahallesi, Akpınar Köyü, Boncukçukur Köyü, Dayıcık Köyü, Düzçukur Köyü, Ergenekon Köyü, Fındıklı Köyü, Fırınlı Köyü, Gürağaç Köyü, İlit Köyü, Kuluncak Köyü, Örnekköy Köyü, Sarıyar Köyü, Soğukpınar Köyü, Tekkeköy Köyü, ve Yukarıboynuyoğun Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Giresun Güce ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Giresun Güce de uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Güce Satılık Ev
Akpınar Köyü (Aşağı Mahallesi)Akpınar Köyü (Hene Mahallesi)Akpınar Köyü (Kemal Kışla Mahallesi)Akpınar Köyü (Kök Diken Mahallesi)Akpınar Köyü (Üst Mahallesi)Boncukçukur Köyü (Ahmatlı Mahallesi)Boncukçukur Köyü (Alanağzı Mahallesi)Boncukçukur Köyü (Bük Mahallesi)Boncukçukur Köyü (Derebükü Mahallesi)Boncukçukur Köyü (Ezeltepe Mahallesi)Boncukçukur Köyü (Köyeteği Mahallesi)Boncukçukur Köyü (Orta Mahallesi)Boncukçukur Köyü (Veledinağzı Mahallesi)Dayıcık Köyü (Aşağı Mahallesi)Dayıcık Köyü (Yukarı Mahallesi)Düzçukur Köyü (Aşağı Mahallesi)Düzçukur Köyü (Gıran Mahallesi)Düzçukur Köyü (Güni Mahallesi)Düzçukur Köyü (Kırık Mahallesi)Düzçukur Köyü (Orta Mahallesi)Ergenekon Köyü (Danışman Mahallesi)Ergenekon Köyü (Fındıklı Mahallesi)Ergenekon Köyü (Yazlık Mahallesi)Fındıklı Köyü (Aşağı Mahallesi)Fındıklı Köyü (Kaya Güney Mahallesi)Fındıklı Köyü (Küçük Kargaşa Mahallesi)Fındıklı Köyü (Üs Mahallesi)Fırınlı Köyü (Aydınlar Mahallesi)Fırınlı Köyü (Tuzlakbaşı Mahallesi)Giyimli MahallesiGüce MahallesiGürağaç Köyü (Absak Mahallesi)Gürağaç Köyü (Aşağı Mahallesi)Gürağaç Köyü (Baş Çukur Mahallesi)Gürağaç Köyü (Düz Mahallesi)Gürağaç Köyü (Ebulu Mahallesi)Gürağaç Köyü (İrizoğlu Mahallesi)Gürağaç Köyü (Kıran Mahallesi)Gürağaç Köyü (Şehit Muhammer Dur Mahallesi)Gürağaç Köyü (Yukarı Mahallesi)İlit Köyü (Aloğlu Mahallesi)İlit Köyü (Cami Mahallesi)İlit Köyü (Çamdüzü Mahallesi)İlit Köyü (Fevzi Çakmak Mahallesi)İlit Köyü (Kıran Mahallesi)İlit Köyü (Mazıdüzü Mahallesi)Kemaliye MahallesiKuluncak Köyü (Abdugil Mahallesi)Kuluncak Köyü (Boynu Kıran Mahallesi)Kuluncak Köyü (Cami Yanı Mahallesi)Kuluncak Köyü (Çakalağzı Mahallesi)Kuluncak Köyü (Çal Mahallesi)Kuluncak Köyü (Eyüpgil Mahallesi)Kuluncak Köyü (Karadere Mahallesi)Kuluncak Köyü (Kavacık Mahallesi)Kuluncak Köyü (Okul Yanı Mahallesi)Kuluncak Köyü (Orta Mahallesi)Örnekköy KöyüSarıyar Köyü (Cami Yanı Mahallesi)Sarıyar Köyü (Cardak Çukuru Mahallesi)Sarıyar Köyü (Derebük Mahallesi)Sarıyar Köyü (Güney Mahallesi)Sarıyar Köyü (Yeni Mahallesi)Soğukpınar KöyüTekkeköy Köyü (Akbaş Mahallesi)Tekkeköy Köyü (Kabaalan Mahallesi)Tekkeköy Köyü (Küçükköy Mahallesi)Tekkeköy Köyü (Ocak Tamı Mahallesi)Tekkeköy Köyü (Ocak Tamı Mezra Mahallesi)Tekkeköy Köyü (Yazlık Mahallesi)Tevekli MahallesiYukarıboynuyoğun Köyü (Belen Mahallesi)Yukarıboynuyoğun Köyü (Çatak Mahallesi)Yukarıboynuyoğun Köyü (Hasanşıh Mahallesi)Yukarıboynuyoğun Köyü (Kovancak Mahallesi)Yukarıboynuyoğun Köyü (Merkez Mahallesi)
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.