Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Keşapcancel
Giresuncancel

Giresun Keşap Satılık Ev

araması için 17 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Keşap Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Keşap satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Keşap Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Giresun iline 10 kilometrelik bir mesafede sahil kenarına kurulmuş bir ilçe olan Keşap’ın yüzölçümü 222 kilometrekaredir. Keşap satılık daire arayanlar ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler.  İlçenin güneybatısında Giresun ilinin Merkez ilçesi ve Dereli ilçesi, doğusunda Espiye ilçesi, güneydoğusunda ise Yağlıdere ilçesi yer almaktadır. Dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer alan ilçede dağların aralarında derin vadiler yer almaktadır. İlçe önemli dağlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu yükseltilerden başlıcaları: 

 • Karadağ, 
 • Karatepe, 
 • Ocak, 
 • Bozarı, 
 • Armelit, 
 • Sancaklı, 
 • Töngel, 
 • Topgediği, 
 • Demirci, 
 • Evliya ve 
 • Kabak tepeleridir.

Yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği ilçeye yağışlar en fazla bahar aylarında düşmektedir. İlçedeki yağış ve nem oranı bölge bitki örtüsünün zengin ormanlık arazilerden oluşmasına olanak sağlamıştır. İlçede en fazla bulunan ağaç türü fındık ağacıdır. Bölge ekonomisinde de oldukça önemli bir yeri olan fındık ağaçları bölge halkının temel geçim kaynakları arasında yer almaktadır.

Keşap Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 20 bin 616’dır. İlçe nüfusunun yüzde 49,45’ini (10 bin 194) erkek, yüzde 50,55’ini (10 bin 422) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Keşap satılık konut arayanların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 6 adet mahalle ve 44 adet köy bulunmaktadır. Keşap satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Alakaş Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Karabedir Mahallesi, Uğurca Mahallesi, Yoliçi Mahallesi, Alataş Köyü, Altınpınar Köyü, Armutdüzü Köyü, Arnavut Köyü, Balıklısu Köyü, Bayrambey Köyü, Bayramşah Köyü, Ceylanpınar Köyü, Çakırlı Köyü, Çamlıca Köyü, Demirci Köyü, Dokuztepe Köyü, Düzköy Köyü, Erköy Köyü, Geçit Köyü, Gönüllü Köyü, Güneyköy Köyü, Gürpınar Köyü, Halkalı Köyü, Harmandarlı Köyü, Hisarüstü Köyü, Karabulduk Köyü, Karadere Köyü, Karaishak Köyü, Karakoç Köyü, Kaşaltı Köyü, Kılıçlı Köyü, Kirazlı Köyü, Kurbanpınar Köyü, Küçükgeriş Köyü, Sancaklıtepe Köyü, Saraycık Köyü, Sayca Köyü, Sürmenli Köyü, Taflancık Köyü, Tepeköy Köyü, Töngel Köyü, Unaca Köyü, Yazlık Köyü, Yivcindik Köyü, Yolağzı Köyü, Yolbaşı Köyü ve Yünlüce Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Giresun Keşap ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Giresun Keşap uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut arama sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.