/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kelkitcancel

Gümüşhane Kelkit Satılık Ev

araması için 6 ilan bulundu

Kelkit Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kelkit satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Kelkit Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Doğu Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan Kelkit ilçesinin doğusunda Köse, batısında Şiran, kuzeyinde Gümüşhane ili, güneyinde ise Erzincan ili yer almaktadır. Kelkit satılık daire arayanlar ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe topraklarının dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer aldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. Kuzeyinde Gümüşhane Dağları yer alan ilçenin güneyinde Çimen ve Akdağ yer almaktadır. Oldukça verimli arazilere sahip olan ilçedeki tarım faaliyetleri genellikle Özlüce Vadisi üzerinde yapılmaktadır. Gümüşhane iline 60 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin yüzölçümü 1.925 kilometrekaredir.

Kelkit Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 47 bin 891’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,1’ini (24 bin 429) erkek, yüzde 48,99’unu (23 bin 462) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kelkit satılık konut arayanların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 14 adet mahalle ve 77 adet köy bulunmaktadır. Kelkit satılık ev arayanların ilçede konut tercihinde bulunabilecekleri mahalleler ve köyler: Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Büyükcami Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Halkevi Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Küçükcami Mahallesi, Mahmatlı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Özyurt Mahallesi, Ağıl Köyü, Ağlık Köyü, Akdağ Köyü, Aksöğüt Köyü, Alacat Köyü, Aşağıözlüce Köyü, Aşut Köyü, Aydoğdu Köyü, Aziz Köyü, Balıklı Köyü, Babakonağı Köyü, Balkaya Köyü, Belenli Köyü, Başpınar Köyü, Başdeğirmen Köyü, Bezendi Köyü, Bindal Köyü, Bulak Köyü, Cemalli Köyü, Çağlar Köyü, Çakırlar Köyü, Çamur Köyü, Çimenli Köyü, Çömlecik Köyü, Dayısı Köyü, Deliler Köyü, Dereyüzü Köyü, Devekorusu Köyü, Doğanca Köyü, Doğankavak Köyü, Dölek Köyü, Elmelik Köyü, Eskiyol Köyü, Eskikadı Köyü, Eymür Köyü, Gerdekhisar Köyü, Gödül Köyü, Güllüce Köyü, Gültepe Köyü, Günbatur Köyü, Güneyçevirme Köyü, Gürleyik Köyü, Güzyurdu Köyü, Karacaören Köyü, Karşıyaka Köyü, Kaş Köyü, Kazanpınar Köyü, Kılıççı Köyü, Kılıçtaşı Köyü, Kınalıtaş Köyü, Kızılca Köyü, Kozoğlu Köyü, Kömür Köyü, Köycük Köyü, Kuşluk Köyü, Obalar Köyü, Oğuz Köyü, Öğütlü Köyü, Örenbel Köyü, Sadak Köyü, Salördek Köyü, Sarışeyh Köyü, Sökmen Köyü, Sütveren Köyü, Şen Köyü, Tütenli Köyü, Uzunkol Köyü, Yarbaşı Köyü, Yenice Köyü, Yeniköy Köyü, Yeniyol Köyü, Yeşilova Köyü ve Yeşilpınar Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Gümüşhane Kelkit ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Giresun Kelkit uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

Kelkit Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.