Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Torulcancel
Gümüşhanecancel

Gümüşhane Torul Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Torul Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Rehber

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Torul satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torul Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ilinin önemli ilçelerinden biri olan Torul ilçesi ilin ekonomisi açısından oldukça önemlidir. Torul satılık daire arayan vatandaşlar ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçede tarıma elverişli arazi sayısı oldukça azdır. Ancak mevcut olan arazilerde tarım faaliyetleri aktif olarak yapılmaktadır. İlçede yetiştirilen tarım ürünlerinin başında tahıl ekimi, mercimek, patates, şekerpancarı, elma, armut, erik, dut, vişne ve kiraz gelmektedir. İlçede yapılan bir diğer ekonomik faaliyet de hayvancılık faaliyetleridir. Hayvancılık faaliyetleri kapsamında ilçede koyun, kıl keçisi, sığır ve at beslenmektedir. İlçe ormanlık araziler bakımından oldukça zengin olan ilçede yaşayan halk ormancılık faaliyetleri ile de yakından ilgilenmektedir. İlçede yer alan ormanların bir kısmı fundalık iken bir kısmı da normal ormanlık arazidir. İlçe genelinde dağlık arazilerde oldukça fazladır. İlçede bulunan dağlardan başlıcalar; Zigana, Köse ve Gümüşhane Dağları’dır. İlçe son dönemlerde madencilik sanayisi alanında gelişmiştir. Torul ilçesinde yaşayan halk ilçede madencilik üzerine kurulmuş olan sanayi kuruluşlarında da çalışarak geçimlerini sağlayabilirler. 

Torul Satılık Konut Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 13 bin 771’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,05’ini (6 bin 893) erkek, yüzde 49,95’ini (13 bin 771) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Torul satılık konut arayan vatandaşların ilçede satılık konut tercihinde bulunabileceği 8 adet mahalle ve 37 adet köy bulunmaktadır. Torul satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Bahçecik Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Kaledibi Mahallesi, Köprübaşı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tufaniye Mahallesi, Tuğrulbey Mahallesi, Aksüt Köyü, Alınyayla Köyü, Altınpınar Köyü, Arılı Köyü, Arpalı Köyü, Atalar Köyü, Bahçelik Köyü, Budak Köyü, Büyükçit Kötü, Cebeli Köyü, Dağdibi Köyü, Dedeli Köyü, Demirkapı Köyü, Gülaçar Köyü, Gümüştuğ Köyü, Günay Köyü, Güvemli Köyü, Güzeloluk Köyü, Harmancık Köyü, Herek Köyü, Işık Köyü, İlecik Köyü, İnkılap Köyü, Kalecik Köyü, Kirazlık Köyü, Kocadal Köyü, Kopuz Köyü, Köstere Köyü, Küçükçit Köyü, Tokçam Köyü, Uğurtaşı Köyü, Yalınkavak Köyü, Yeşilköy Köyü, Yıldız Köyü, Yurt Köyü, Yücebelen Köyü ve Zigana Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Gümüşhane Torul ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Gümüşhane Torul da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı göz atabilir ve istediğiniz konuta hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Torul Satılık Ev
Aksüt Köyü (Aksüt Yaylası Mahallesi)Aksüt Köyü (Ayonos Mahallesi)Aksüt Köyü (Gadohor Mahallesi)Aksüt Köyü (Kıran Mahallesi)Aksüt Köyü (Mandişka Mahallesi)Aksüt Köyü (Molla Mahallesi)Alınyayla Köyü (Merkez Mahallesi)Alınyayla Köyü (Sahatlı Mahallesi)Altınpınar Köyü (Başpınar Mahallesi)Altınpınar Köyü (Güneşli Mahallesi)Altınpınar Köyü (Gürpınar Mahallesi)Altınpınar Köyü (Nohutlu Mahallesi)Arılı Köyü (Arılı Yaylası Mahallesi)Arılı Köyü (Aşağı Mahallesi)Arılı Köyü (Yukarı Mahallesi)Arpalı KöyüArpalı Köyü (Merkez Mahallesi)Atalar Köyü (Aydınlar Mahallesi)Atalar Köyü (Değirmen Taş Mahallesi)Atalar Köyü (Has Mahallesi)Atalar Köyü (Merkez Alas Mahallesi)Atalar Köyü (Merkez Mahallesi)Atalar Köyü (Merkez Mevki Mahallesi)Atalar Köyü (Özlüce Mahallesi)Bahçecik MahallesiBahçelik KöyüBudak KöyüBüyükçit KöyüCebeli KöyüÇamlıca MahallesiDağdibi KöyüDedeli KöyüDemirkapı KöyüDemirkapı Köyü (Aslanoğlu Mahallesi)Demirkapı Köyü (Atgüney Mahallesi)Demirkapı Köyü (Bayır Mahallesi)Demirkapı Köyü (Cami Mahallesi)Demirkapı Köyü (Çalışkanlar Mahallesi)Demirkapı Köyü (Darıdere Mahallesi)Demirkapı Köyü (Gözgören Mahallesi)Demirkapı Köyü (Harhara Mahallesi)Demirkapı Köyü (Kayadibi Mahallesi)Demirkapı Köyü (Kılan Mahallesi)Demirkapı Köyü (Kozluca Mahallesi)Demirkapı Köyü (Kuşlu Mahallesi)Demirkapı Köyü (Mustafa Mereği Mahallesi)Demirkapı Köyü (Yaycılı Mahallesi)Demirkapı Köyü (Zabuk Mahallesi)Demirkapı Köyü (Zivildi Mahallesi)Gülaçar KöyüGümüştuğ KöyüGünay KöyüGüvemli KöyüGüzeloluk KöyüHarmancık KöyüHerek KöyüIşık Köyüİlecik Köyüİnkılap KöyüKalecik KöyüKaledibi MahallesiKirazlık KöyüKocadal KöyüKopuz KöyüKöprübaşı MahallesiKöstere KöyüKüçükçit KöyüMerkez MahallesiSoğuksu MahallesiTokçam KöyüTufaniye MahallesiTuğrulbey MahallesiUğurtaşı KöyüYalınkavak KöyüYeşilköy KöyüYıldız KöyüYurt KöyüYücebelen KöyüZigana Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.