Emlakjet

Çekmeköy Kirazlıdere Mahallesi Satılık Ev

araması için 34 ilan bulundu
search
Kirazlıdere Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kirazlıdere Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişilere Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kirazlıdere Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Kirazlıdere Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Kirazlıdere Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Kirazlıdere Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimsel koşulları kadar mahallenin ulaşım imkanlarına da önem vermektedir. Mahalle ulaşım imkanları bakımından oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır. Mahalle ulaşımında otobüs hattından faydalanılmaktadır. Kirazlıdere Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanabileceği ulaşım hatları:

  • 11G Numaralı Otobüs Hattı, 
  • 11SA Numaralı Otobüs Hattı, 
  • 131B Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 131 Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Kirazlıdere Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Günümüzde çocuk sahibi aileler için mahallenin eğitim imkanları oldukça önemlidir. Mahalle eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Mahalle halkı bu eğitim kurumlarının kalitesinden de oldukça memnundur. Kirazlıdere Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Keloğlan Çekmeköy Anaokulu Taşdelen Kreş İlk okul Etüt ve özel ders Merkezi Eğitim Kurumları: Kirazlıdere Mahallesi, Kaplan Sokak No:21, 34788 Dudullu Organize Sanayi Bölgesi/Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 04 43 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy İFBM İstanbul Fen Bilimleri Medeniyet Okulları: Kirazlıdere, Kışla Caddesi, No:44, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 622 11 10 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Kirazlıdere Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Kirazlıdere Mahallesi’nden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Kirazlıdere Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahallenin sınırları içerisinde 3 adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Sağlık Bakanlığı Çekmeköy Kirazlıdere Servet Ekşi Aile Sağlığı Merkezi: Kirazlıdere, Gümüş Sokak, No:3, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 622 76 76 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Kirazlıdere Aile Sağlık Merkezi: Kirazlıdere, Havacılar Caddesi, 34788 Çekmeköy/İstanbul.
  • Çekmeköy 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Kirazlıdere, Çimenzar Sokak, No:9 D:No:9, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 72 72 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Kirazlıdere Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Kirazlıdere Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.