Emlakjet

Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Satılık Ev

araması için 55 ilan bulundu
search
Mehmet Akif Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Mehmet Akif Mahallesi Satılık Konut Arayanlara Mahalle Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Mehmet Akif Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mehmet Akif Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Mehmet Akif Mahallesi bulunduğu konum itibari ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Anadolu Yakası’nda yer alan bu mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Mehmet Akif Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklim koşulları kadar alt yapı problemleri ve ulaşım imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Mahalle yeni bir yerleşim yeridir. Bu nedenle mahallede herhangi bir alt yapı problemi ile karşılaşılmamaktadır. Mehmet Akif Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımı hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle ulaşımında otobüs hattının kullanıldığının bilgisine ulaşılmaktadır. Bu ulaşım hattı:

  • 122M Numaralı Otobüs Hattı,
  • 131B Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 9T Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Mehmet Akif Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Mehmet Akif Mahallesi’nden konut satın almak isteyen çocuklu aileler mahallenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından incelendiğinde mahallenin bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebildiği gözlemlenmiştir. Mehmet Akif Mahallesi satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • İSMEK Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Merkezi: Mehmet Akif, Akasya Sokak, Ulubatlı Hasan Caddesi, No:36 D:Kat:2 No:34, 34782 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 40 31 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy Final Dersanesi: Mehmet Akif mahallesi Reşit Ayan caddesi Çankaya Sokak No:3, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 640 56 41 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Mehmet Akif Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut arayan çocuk sahibi aileler mahallenin sağlık kurumları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin sağlık kurumları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırlarında 1 adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumu:

  • Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Sağlık Ocağı:  Mehmet Akif Ersoy, Zembil Sokak, 10a, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul. 

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Mehmet Akif Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Merkez Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.