Emlakjet

Çekmeköy Sırapınar Mahallesi Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu
search
Sırapınar Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Sırapınar Mahallesi Satılık Konut Arayanlara Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sırapınar Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Çekmeköy ilçesine bağlı Sırapınar Mahallesi günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sırapınar Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimsel koşulları, ulaşım imkanları ve alt yapısı hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Mahalle yeşil bitki örtüsü ve ormanlık alanlar bakımından diğer bölgelere göre oldukça zengindir. Mahalle iklimsel koşullar sebebi ile kış aylarında oldukça fazla yağış almaktadır. Ancak yenilenmiş alt yapısı sayesinde herhangi bir alt yapı problemi ile karşılaşılmamaktadır. Sırapınar Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşım imkanlarını da oldukça merak etmektedir. Mahalle ulaşımında otobüs hattından faydalanılmaktadır. Bu ulaşım hatları:

  • 138 Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 9H Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Sırapınar Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Sırapınar Mahallesi’nden konut satın almayı düşünen çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Mahalle halkı mahalle sınırları içerisinde yer alan eğitim kurumlarının eğitim kadrolarından ve eğitim kalitesinden oldukça memnundur. Sırapınar Mahallesi satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Uçal Kağıt İlköğretim Okulu: Sırapınar, Sırapınar-Ömerli Yolu No:65, 34799 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 435 85 80 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Alev Okulları: Sırapınar, Yamaç Evler, 34799 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir.
  • Yiğit Okul: Sırapınar, 34799 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. 
  • LİV Koleji Çekmeköy: Sırapınar, 34799 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. 

Sırapınar Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yürütmektedir. Çekmeköy Sırapınar Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırlarında 1 adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu  sağlık kurumu:

  • Sarıpınar İlyas Cebir Sağlık Evi: Sırapınar, 34799 Çekmeköy/İstanbul.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Sırapınar Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Sırapınar uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.