/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bahşilicancel

Kırıkkale Bahşili Satılık Ev

araması için 6 ilan bulundu

Bahşılı Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak konut satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bahşılı satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bahşılı Satılık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kırıkkale ilinin önde gelen ilçelerinden biri olan Bahşılı ilçesinin belediye teşkilatı 1984 yılında, ilçe teşkilatı ise 1990 yılında kurulmuştur. Bahşılı satılık konut arayan vatandaşlar ilçenin 5 adet mahalle ve 5 adet köyden meydana geldiği bilgisine ulaşmaktadırlar. Kırıkkale il merkezine 5 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin yüzölçümü 243 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 700 metre olan ilçe Küre Dağı’nın eteklerinde kurulmuştur. Bahşılı satılık ev arayan vatandaşlar ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçede iklim olarak karasal iklim özellikleri görülmektedir. Bu nedenle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yaşayan yerel halk tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze tarımı ile ilgilenmektedir. İlçede yapılan hububat tarımı istenilen düzeyde değildir ancak üretim rakamlarını arttırmak için çalışmalar yürütülmektedir. İlçede yer alan Kapulukaya Barajı mevcut arazilerin sulanmasında ve sulu tarım faaliyetlerinin veriminin arttırılmasında oldukça önemlidir. Hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise ilçede yoğun olarak küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri genellikle et besiciliği şeklindedir. İlçede bu faaliyetlerin yanı sıra sanayi tesisleri de bulunmaktadır. İlçede bulunan sanayi tesislerinin başında; Gaz Beton ve LPG dolum tesisleri gelmektedir. Bölge her geçen gün modernleşme eğilimi göstermektedir. Bu nedenle Bahşılı satılık konut arayan vatandaşların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Bahşılı Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre ilçe toplam nüfusu 7 bin 907’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,39’unu (3 bin 984) erkek, yüzde 49,61’ini (3 bin 923) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Bahşılı satılık konut arayan vatandaşların ilçede satılık konut arayışına bulunabileceği 5 adet mahalle ve 5 adet köy bulunmaktadır. Kırıkkale Bahşılı satılık konut arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Atadönmez Mahallesi, Bahçeli Mahallesi, Doğanay Mahallesi, Hüseyin Onbaşı Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Çamlıca Köyü, Karaahmetli Köyü, Küçüksarıkayalar Köyü, Küreboğazı Köyü ve Sarıkayalar Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Kırıkkale Bahşılı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kırıkkale Bahşılı da uygun fiyatlı satılık konut ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Bahşili Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.