Emlakjet

Kırıkkale Keskin Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Keskincancel
Kırıkkalecancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Keskin Satılık Konut Düşünenler İçin Özel EmlakJet İlçe Rehberi

Yeni bir ev almayı düşünenlerin internette arayacağı şeylerin başında semt hakkında bilgiler oluyor. EmlakJet yeni nesil ev arayanların merak ettiği tüm bilgileri toplayarak bölge hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Keskin satılık konut arayışında olanlar için özel olarak hazırladığımız ilçe rehberinde; ilçe hakkında genel bilgiler, ilçenin coğrafi ve idari bilgileri, mahalleleri, nüfusu, konut piyasası ve konut fiyatları hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz. 

Keskin, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan Kırıkkale ilinin merkezine 27 kilometre güneyinde bulunan bir ilçesidir. İlçe, ildeki tüm ilçelerden yüzölçümü bakımından en büyüğüdür. Coğrafi konum bir şehrin toplumu devlet ve bireysel hayatını şekillendiren en önemli etkenlerden birisidir. Anadolu’daki pek çok yerleşim yeri gibi burası da ilk çağlardan beri gelmiş çeşitli kültür ve medeniyetlerin izlerini taşır. İlçe topraklarında ve bölgede yapılan araştırmalarda ortaya çıkan tarihi kalıntılara göre ilk yerleşim Hititler döneminde gerçekleştiği bilinmektedir. Bölgede genellikle karasal iklim hüküm sürmektedir. İlçe sınırları içinde 6 mahalle vardır. Keskin satılık konut arayışında olanlar için çevresinde bulunan diğer ilçeler şunlardır;

  • Kuzeyinde Balışeyh ve Merkez ilçesi,
  • Kuzeybatısında Kapulukaya Barajı, Bahşili ve Karakeçili ilçesi,
  • Batısında Karakeçili ve Çelebi ilçesi,
  • Güneyinde ve doğusunda Kırşehir il sınırı,
  • Güneybatısında Çelebi ilçesi ile komşudur. 

Keskin Satılık Konut Alacaklar İçin İlçenin İdari Yapısı ve Ulaşım Bilgileri

2019 yılı TÜİK verilerine göre ilçede yaşayan kişi sayısı 18.139’dur. Bu sayının yüzde 46,04’ü kadın, yüzde 53,96’sı erkektir. İlçenin yüzölçümü toplam 1.129 kilometrekare, rakımı ise 1.140 metredir. Keskin satılık daire arayışında olanların tercih edebileceği bazı mahalleler; Bozkurt Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Altuntaş Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Maden Mahallesidir. 

Keskin satılık köy evi arayışında olanlar için güncel ilan portföyümüz ile ilan sayfalarımızı detaylıca inceleyerek hayalinizdeki eve kolayca ulaşabilirsiniz. 

İlçeye ulaşım Kırıkkale-Kırşehir D 765 Devlet Kara Yolu üzerinden sağlanmaktadır. Türkiye’nin pek çok iline Merkez’deki otobüs terminalinden karşılıklı seferler bulunur. İlçeden diğer ilçelere günlük belirli saatlerde yolcu minibüsleri ile ulaşılabilmektedir. 

Keskin Satılık Konut Piyasa Bilgileri

EmlakJet Bölge Raporu 2020 yılı Ocak ayı verilerine göre Kırıkkale’nin Keskin ilçesindeki tüm satılık konutların genel piyasa bilgileri şu şekilde belirlenmiştir:

  • Konutun ortalama yaşam alanı 110 metrekare,
  • Metrekare birim satış ücreti en az; 517 TL,
  • Metrekare birim satış ücreti en fazla; 747 TL,
  • Ortalama konut satış fiyatı; 63.690 TL’dir. 

Tercih edeceğiniz dairenin ilçe merkezindeki mahallelerinde ya da kırsal kesimdeki köylerde bulunmasına göre fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir. Satın alacağınız dairenin iç ve dış özelliklerine dikkat ederek, satış işlemlerini gerçekleştirmemeniz önerilmektedir.

Sizler de satılık konut tercihini Kırıkkale ilininin Keskin ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da Kırıkkale Keskin sahibinden satılık daireler ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Keskin Satılık Ev
Altuntaş MahallesiArmutlu KöyüAşağışıh KöyüBarak KöyüBarakobası KöyüBarakobası Köyü (Elifoğlu Mahallesi)Barakobası Köyü (Ömerin Mahallesi)Barakobası Köyü (Taşlık Mahallesi)Beşler KöyüBozkurt MahallesiBüyükceceli KöyüBüyükceceli Köyü (Köşker Mahallesi)Cabatobası KöyüCankurtaran KöyüCankurtaran Köyü (Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi)Cebrailli KöyüCeritkale KöyüCeritmüminli Köyü (Güneş Mahallesi)Ceritmüminli Köyü (Tandoğan Mahallesi)Ceritmüminli Köyü (Ufuk Mahallesi)Ceritobası KöyüCeritobası Köyü (Acıçiftliği Mahallesi)Ceritobası Köyü (Yenimerden Mahallesi)Cinali KöyüCinali Köyü (Hamit Mevki Mahallesi)Çalış KöyüÇamurabatmaz KöyüÇipideresi KöyüÇipideresi Köyü (Keskinkayalar Mahallesi)Çipideresi Köyü (Kürek Mahallesi)Çipideresi Köyü (Topallar Mahallesi)Dağsolaklısı KöyüDanacıobası KöyüEfendiköy KöyüEminefendi KöyüEroğlu KöyüEsatmüminli KöyüEskialibudak KöyüGazibeyli KöyüGöçbeyli KöyüGöktaş KöyüGülkonak KöyüGündoğdu MahallesiHacıaliobası KöyüHacıömersolaklısı KöyüHaydardede Köyüİnziloğlu KöyüKaçakköy KöyüKarafakılı KöyüKarpuzpınar KöyüKasımağa KöyüKavlak KöyüKavurgalı KöyüKayalaksolaklısı KöyüKevenli KöyüKonurhacıobası KöyüKonur Köyü (Bahçelievler Mahallesi)Konur Köyü (Güzelyaka Mahallesi)Konur Köyü (Karşıyaka Mahallesi)Konur Köyü (Yeşiltaş Mahallesi)Köprüköy Köyü (Fatih Mahallesi)Köprüköy Köyü (Karşıyaka Mahallesi)Köprüköy Köyü (Yeni Mahallesi)Kurşunkaya KöyüKuzugüdenli KöyüMaden MahallesiMüsellim KöyüOlunlu KöyüOlunlu Köyü (Aşağı Olunlu Mahallesi)Ortasöken KöyüPolatyurdu KöyüSeyfli KöyüTakazlı KöyüTurhanlı KöyüÜçevler KöyüÜçkuyu KöyüYenialibudak KöyüYenice MahallesiYeni MahallesiYeniyapan KöyüYoncalı Köyü
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.