Emlakjet

Babaeski Büyükmandıra Bld. (Paşa Mahallesi) Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Büyükmandıra Bld. (Paşa Mahallesi)cancel
Babaeskicancel
Kırklarelicancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Rehberi

 

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler. 

 

Kırklareli ili Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi nüfusu toplam 609’dur. Bu nüfusun 302’si Erkek, 307’si Kadın’dır. 

 

Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

 

Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi’nin bağlı olduğu Babaeski ilçesi, Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde Kırklareli’ye ait bir ilçedir. Sınırları; kuzeyden Merkez, doğudan Lüleburgaz, güneybatıdan Pehlivanköy ilçeleri, güneyden Tekirdağ ili ve batıdan ise Edirne ili ile çevrilmiştir. İlçenin toprakları Ergene Ovası’nda yer alıp yüksek alanları ve dağları yok denecek kadar azdır. Topraklarında; Makedonya, Bitinya, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi uygarlıkları misafir etmiştir. Ekonomisi  tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetleri üzerinden gelişim gösterir. 

 

Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Bölgenin Ulaşım Olanakları

 

Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Hem batı hem de doğu kültürlerine ev sahipliği yapan Kırklareli, içerisinde birçok doğal güzellikler ve tarihi eserler barındıran önemli bir turizm şehridir. Tarihi camiler, çeşmeler, hamamlar, tümülüsler ve kaleler gibi kültürel ve tarihi anlamda oldukça zengin olan Kırklareli’ye; demiryolu ve karayolu üzerinden çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Babaeski'ye uçak ile gitmek isteyenler için kullanmanız gereken havalimanı Tekirdağ ilinde bulunan Çorlu Havalimanı’dır. Çorlu Havalimanı ile Kırklareli arası 110 kilometredir. Demiryolu ulaşımında; TCDD Halkalı-Kapıkule demiryolu hattı üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Karayolu üzerinden ise karayolu ulaşımına sahip Türkiye’nin tüm şehirlerden ulaşım sağlayabilmeniz mümkün. Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi’ne veya Babaeski ilçe merkezine gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken toplu taşıma olanakları ise belediye otobüsleridir. Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi’ne veya Babaeski ilçe merkezine bu toplu taşımalar üzerinden ilçeler arası doğrudan veya aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 

Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahallenin Eğitim Kurumu Bilgisi

 

Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Bu mahalleye yakın konumda bulunan bazı merkez okullar şu şekildedir:

 

- Gazi Osman Paşa İlkokulu - Gaziosmanpaşa Mahallesi

- Babaeski Ortaokulu - Gaziosmanpaşa Mahallesi

- Şehit Ersan Yenice Anadolu Lisesi - Dindoğru Mahallesi

- Babaeski Meslek Lisesi - Dindoğru Mahallesi

 

Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

 

Emlakjet.com verilerine göre Kırklareli Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi satılık konut fiyatı 2023 yılında ortalama 2.225.606 Türk Lirası olarak ölçülmüştür. Kırklareli Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü ise 134 metrekaredir. Kırklareli il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Büyükmandıra Bld Paşa Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Babaeski Satılık Ev
Ağayeri Köyü Satılık EvAlpullu Bld. (Gülbahçe Mahallesi) Satılık EvAlpullu Bld. (Şeker Mahallesi) Satılık EvAlpullu Bld. (Yeni Mahallesi) Satılık EvAtatürk Mahallesi Satılık EvBüyükmandıra Bld. (Hatip Mahallesi) Satılık EvBüyükmandıra Bld. (Hürriyet Mahallesi) Satılık EvBüyükmandıra Bld. (Paşa Mahallesi) Satılık EvBüyükmandıra Bld. (Şamdani Mahallesi) Satılık EvCumhuriyet Mahallesi Satılık EvÇavuşköy Köyü Satılık EvÇengerli Köyü Satılık EvÇiğdemli Köyü Satılık EvDindoğru Mahallesi Satılık EvDüğüncülü Köyü Satılık EvErikleryurdu Köyü Satılık EvErtuğrulköy Köyü Satılık EvFevzi Çakmak Mahallesi Satılık EvGazikemal Mahallesi Satılık EvGaziosmanpaşa Mahallesi Satılık EvHacıhasan Mahallesi Satılık EvHamidiye Mahallesi Satılık EvHazinedar Köyü Satılık EvKadıköy Köyü Satılık EvKarabayır Köyü Satılık EvKaracaoğlan Köyü Satılık EvKarahalil Bld. (Birlik Mahallesi) Satılık EvKarahalil Bld. (Demirkapı Mahallesi) Satılık EvKarahalil Bld. (Fevzi Çakmak Mahallesi) Satılık EvKarahalil Bld. (Halilpaşa Mahallesi) Satılık EvKarahalil Bld. (Kemal Paşa Mahallesi) Satılık EvKaramesutlu Köyü Satılık EvKatranca Köyü Satılık EvKuleli Köyü Satılık EvKumrular Köyü Satılık EvKurtuluş Mahallesi Satılık EvKuzuçardağı Köyü Satılık EvMinnetler Köyü Satılık EvMutlu Köyü Satılık EvMüsellim Köyü Satılık EvNacak Köyü Satılık EvNadırlı Köyü Satılık EvOruçlu Köyü Satılık EvOsmaniye Köyü Satılık EvPancarköy Köyü Satılık EvSinanlı Köyü (Atatürk Mahallesi) Satılık EvSinanlı Köyü (Cumhuriyet Mahallesi) Satılık EvSofuhalil Köyü Satılık EvTaşağıl Köyü Satılık EvTaşköprü Köyü Satılık EvTerzili Köyü Satılık EvYeniköy Köyü Satılık EvYenimahalle Köyü Satılık Ev
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.