Emlakjet

Kırklareli Lüleburgaz Satılık Ev

araması için 174 ilan bulundu
search
Lüleburgazcancel
Kırklarelicancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Lüleburgaz Satılık Konut Düşünenler İçin Özel İlçe Tanıtım Rehberi

Yeni bir ev almayı düşünenlerin internette arayacağı şeylerin başında semt hakkında bilgiler oluyor. EmlakJet yeni nesil ev arayanların merak ettiği tüm bilgileri toplayarak bölge hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Lüleburgaz satılık konut arayışında olanlar için özel olarak hazırladığımız ilçe rehberinde; ilçe hakkında genel bilgiler, ilçenin coğrafi ve idari bilgileri, mahalleleri, nüfusu, konut piyasası ve konut fiyatları hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz. 

Lüleburgaz, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nin Trakya Bölümünde bulunan Kırklareli ilinin en gelişmiş ilçesidir. Coğrafi konum bir şehrin toplumu devlet ve bireysel hayatını şekillendiren en önemli etkenlerden birisidir. Anadolu’daki pek çok yerleşim yeri gibi burası da ilk çağlardan beri gelmiş çeşitli kültür ve medeniyetlerin izlerini taşır. Buzul çağı sonlarında uzunca bir süre sular altında kalmış olduğu anlaşılan Kırklareli ve civarında insana dair ilk maddi belgeler neolitik dönem özelliklerini gösterir. Türk tarihi açısından da oldukça önemli bir konuma sahip olan bu ilin halkı Bulgaristan, Yunanistan, Boşnak ve Arnavut gibi diğer Avrupa muhacirlerinden oluşmaktadır. Tarım ve sanayi başlıca geçim kaynağıdır. İlçe sınırları içinde 26 mahalle vardır. Lüleburgaz satılık konut arayışında olanlar için çevresinde bulunan diğer ilçeler şunlardır;

  • Kuzeyinde Kırklareli Merkez ilçesi ve Pınarhisar ilçesi,
  • Batısında Babeski ilçesi,
  • Güneyinde Tekirdağ il sınırı,
  • Doğusunda Pınarhisar ve Vize ilçeleri ile komşudur. 

Lüleburgaz Satılık Konut Alacaklar İçin İlçenin İdari Yapısı ve Ulaşım Bilgileri

2019 yılı TÜİK verilerine göre ilçede yaşayan kişi sayısı 148.037’dir. Bu sayının yüzde 49,45’i kadın, yüzde 50,55’i erkektir. İlçenin yüzölçümü toplam 1.016 kilometrekare, rakımı ise 60 metredir. Kırklareli Lüleburgaz satılık daire arayışında olanların tercih edebileceği bazı mahalleler; 8 Kasım Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Siteler Mahallesi ve Yıldız Mahallesidir. 

Kırklareli Lüleburgaz satılık köy evi arayışında olanlar için güncel ilan portföyümüz ile ilan sayfalarımızı detaylıca inceleyerek hayalinizdeki eve kolayca ulaşabilirsiniz. 

İlçeye ulaşım E 80 Avrupa Otoyolu ya da İstanbul-Edirne D 100 Devlet Kara Yolu üzerinden sağlanmaktadır. Türkiye’nin pek çok iline Merkez’deki otobüs terminalinden karşılıklı seferler bulunur. İlçeden diğer ilçelere günlük belirli saatlerde yolcu minibüsleri ile ulaşılabilmektedir. 

Lüleburgaz Satılık Konut Piyasa Bilgileri

EmlakJet Bölge Raporu 2020 yılı Ocak ayı verilerine göre Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesindeki tüm satılık konutların genel piyasa bilgileri şu şekilde belirlenmiştir:

  • Konutun ortalama yaşam alanı 120 metrekare,
  • Metrekare birim satış ücreti en az; 1.291 TL,
  • Metrekare birim satış ücreti en fazla; 2.597 TL,
  • Ortalama konut satış fiyatı; 213.360 TL’dir. 

Tercih edeceğiniz dairenin ilçe merkezindeki mahallelerinde ya da kırsal kesimdeki köylerde bulunmasına göre fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir. Satın alacağınız dairenin iç ve dış özelliklerine dikkat ederek, satış işlemlerini gerçekleştirmemeniz önerilmektedir.

Sizler de satılık konut tercihini Kırklareli ilininin Lüleburgaz ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da Kırklareli Lüleburgaz sahibinden satılık daireler ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

Lüleburgaz Satılık Ev
8 Kasım Mahallesi Satılık EvAhmetbey Bld. (Dere Mahallesi) Satılık EvAhmetbey Bld. (Gündoğu Mahallesi) Satılık EvAhmetbey Bld. (Karşıyaka Mahallesi) Satılık EvAkçaköy Köyü Satılık EvAlacaoğlu Köyü Satılık EvAtatürk Mahallesi Satılık EvAyvalı Köyü Satılık EvBarış Mahallesi Satılık EvBüyükkarıştıran Bld. (Fatih Mahallesi) Satılık EvBüyükkarıştıran Bld. (Küçükkarıştıran Mahallesi) Satılık EvBüyükkarıştıran Bld. (Yeni Mahallesi) Satılık EvBüyükkarıştıran Bld. (Yıldırım Mahallesi) Satılık EvCelaliye Köyü Satılık EvCeylanköy Köyü Satılık EvCumhuriyet Mahallesi Satılık EvCumhuriyet Satılık EvÇengelli Köyü Satılık EvÇeşmekolu Köyü Satılık EvÇiftlikköy Köyü Satılık EvDavutlu Köyü Satılık EvDere Mahallesi Satılık EvDurak Mahallesi Satılık EvDüğüncübaşı Köyü Satılık EvEmirali Köyü Satılık EvErtuğrul Köyü Satılık EvEskibedir Köyü Satılık EvEskitaşlı Köyü Satılık EvEvrensekiz Bld. (Fatih Mahallesi) Satılık EvEvrensekiz Bld. (Gündoğu Mahallesi) Satılık EvEvrensekiz Bld. (Kırcaali Mahallesi) Satılık EvGençlik Mahallesi Satılık EvGündoğu Mahallesi Satılık EvGüneş Mahallesi Satılık EvHamitabat Köyü (Köydışı Mahallesi) Satılık EvHamitabat Köyü Satılık EvHamzabey Köyü Satılık EvHürriyet Mahallesi Satılık EvHürriyet Satılık Evİnönü Mahallesi Satılık Evİstiklal Mahallesi Satılık EvKaraağaç Köyü Satılık EvKaramusul Köyü Satılık EvKayabeyli Köyü Satılık EvKırıkköy Köyü (Cumhuriyet Mahallesi) Satılık EvKırıkköy Köyü (Hürriyet Mahallesi) Satılık EvKocasinan Mahallesi Satılık EvKurtuluş Mahallesi Satılık EvMüsellim Köyü Satılık EvOklalı Köyü Satılık EvOvacık Köyü Satılık EvÖzerler Mahallesi Satılık EvSakızköy Köyü (Hürriyet Mahallesi) Satılık EvSakızköy Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık EvSarıcaali Köyü Satılık EvSarımsaklı Mahallesi Satılık EvSevgi Mahallesi Satılık EvSeyitler Köyü Satılık EvSiteler Mahallesi Satılık EvTatarköy Köyü Satılık EvTurgutbey Köyü Satılık EvUmurca Köyü Satılık EvYenibedir Köyü Satılık EvYeni Mahallesi Satılık EvYenitaşlı Köyü Satılık EvYıldırım Mahallesi Satılık EvYıldız Mahallesi Satılık EvYılmaz Mahallesi Satılık EvZafer Mahallesi Satılık Ev
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.