Emlakjet

Kırklareli Merkez İnece Bld. (Kemalpaşa Mahallesi) Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
İnece Bld. (Kemalpaşa Mahallesi)cancel
Kırklareli Merkezcancel
Kırklarelicancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Rehberi

 

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler. 

 

Kırklareli ili İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi nüfusu toplam 409’dur. Bu nüfusun 215’i Erkek, 194’ü Kadın’dır. 

 

İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

 

İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi, Kırklareli’nin Merkez ilçesine bağlı bir mahalledir. Kırklareli Merkez ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli’nin Merkezi’dir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibariyle birçok antik yerleşim merkezine sahip bir şehirdir. Buzul Çağı sonlarında uzunca bir süre sular altında kaldığı anlaşılan Kırklareli ve civarında insana dair ilk maddi belgeler Neolitik Dönem özelliklerini kanıtlamaktadır. Topraklarında daha önce; Persler, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi önemli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Kırklareli ilinde görmeniz gereken bazı tarihi ve doğal güzellliklerin başında; Gazi Süleyman Paşa Camii, Hızırbey Camii, Kadı Camii, Zindan Baba Türbesi, Ali Rıza Efendi Kültür Evi, Aşağı Pınar Açık Hava Müzesi, İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Kırklareli Müzesi, İğneada Feneri, Cehennem Şelaleleri, Dupnisa Mağarası, Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü, Aya Nikola Manastırı, İğneada Longozu, Poliçe Koyu, Panayır İskelesi Koyu, Selvez Koyu, Babaeski Köprüsü ve Istranca Dağları gelir. 

 

İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Bölgenin Ulaşım Olanakları

 

İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Hem batı hem de doğu kültürlerine ev sahipliği yapan Kırklareli, içerisinde birçok doğal güzellikler ve tarihi eserler barındıran önemli bir turizm şehridir. Tarihi camiler, çeşmeler, hamamlar, tümülüsler ve kaleler gibi kültürel ve tarihi anlamda oldukça zengin olan Kırklareli’ye; demiryolu ve karayolu üzerinden çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Kırklareli Merkez’e uçak ile gitmek isteyenler için kullanmanız gereken havalimanı Tekirdağ ilinde bulunan Çorlu Havalimanı’dır. Çorlu Havalimanı ile Kırklareli arası 110 kilometredir. Demiryolu ulaşımında; TCDD Halkalı-Kapıkule demiryolu hattı üzerinden Kırklareli'ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Karayolu üzerinden ise karayolu ulaşımına sahip Türkiye’nin tüm şehirlerden ulaşım sağlayabilmeniz mümkün. İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi’ne veya Kırklareli Merkez ilçesine gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken toplu taşıma olanakları ise belediye otobüsleridir. İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi’ne veya Kırklareli Merkez’e bu toplu taşımalar üzerinden ilçeler arası aktarmalı veya aktarmasız olarak rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 

İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahallenin Eğitim Kurumu Bilgisi

 

İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Bu mahalleye yakın konumda bulunan bazı okullar şu şekildedir:

 

- İnece İlkokulu

 

İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

 

Emlakjet.com verilerine göre Kırklareli İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi satılık konut fiyatı 2024 yılında ortalama 2.362.030 Türk Lirası olarak ölçülmüştür. Kırklareli İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü ise 109 metrekaredir. Kırklareli il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı apartman veya sitelerin ön planda olduğu görülüyor.  Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. İnece Bld. Kemalpaşa Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz. 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Kırklareli Merkez Satılık Ev
Ahmetçe Köyü Satılık EvAkalar Mahallesi Satılık EvArizbaba Köyü Satılık EvArmağan Köyü Satılık EvAsılbeyli Köyü Satılık EvAtatürk Mahallesi Satılık EvBademlik Mahallesi Satılık EvBademlik Satılık EvBayramdere Köyü Satılık EvBeypınar Köyü Satılık EvCumhuriyet Mahallesi Satılık EvÇağalayık Köyü Satılık EvÇayırlı Köyü Satılık EvÇeşmeköy Köyü Satılık EvÇukurpınar Köyü Satılık EvDeğirmencik Köyü Satılık EvDemircihalil Köyü Satılık EvDemirtaş Mahallesi Satılık EvDereköy Köyü Satılık EvDeveçatağı Köyü Satılık EvDoğu Mahallesi Satılık EvDokuzhüyük Köyü Satılık EvDolhan Köyü Satılık EvDüzorman Köyü Satılık EvErikler Köyü Satılık EvEriklice Köyü Satılık EvGeçitağzı Köyü Satılık Evİnece Bld. (Kazımpaşa Mahallesi) Satılık Evİnece Bld. (Kemalpaşa Mahallesi) Satılık Evİnece Bld. (Ulukonak Mahallesi) Satılık Evİnece Bld. (Yeni Mahallesi) Satılık Evİstasyon Mahallesi Satılık EvKadıköy Köyü Satılık EvKapaklı Köyü Satılık EvKaracaibrahim Mahallesi Satılık EvKaradere Köyü Satılık EvKarahamza Köyü Satılık EvKarahıdır Mahallesi Satılık EvKarakaş Mahallesi Satılık EvKarakoç Köyü Satılık EvKarıncak Köyü Satılık EvKavakdere Köyü Satılık EvKavaklı Bld. (Celaliye Mahallesi) Satılık EvKavaklı Bld. (Çarşı Mahallesi) Satılık EvKavaklı Bld. (Turist Mahallesi) Satılık EvKavaklı Bld. (Yeni Okullar Mahallesi) Satılık EvKayalı Köyü Satılık EvKızılcıkdere Köyü (Kızılcıkdere OSB Mahallesi) Satılık EvKızılcıkdere Köyü Satılık EvKocahıdır Köyü Satılık EvKocahıdır Mahallesi Satılık EvKocahıdır Satılık EvKoruköy Köyü Satılık EvKoyunbaba Köyü Satılık EvKuzulu Köyü Satılık EvPaşayeri Köyü Satılık EvPınar Mahallesi Satılık EvŞükrüpaşa Köyü Satılık EvÜrünlü Köyü Satılık EvÜsküp Bld. (Cevat Paşa Mahallesi) Satılık EvÜsküp Bld. (Gündoğdu Mahallesi) Satılık EvÜsküp Bld. (Kemal Paşa Mahallesi) Satılık EvÜsküp Bld. (Mehmet Çavuş Mahallesi) Satılık EvÜsküpdere Köyü Satılık EvYayla Mahallesi Satılık EvYoğuntaş Köyü Satılık EvYündalan Köyü Satılık EvYürükbayırı Köyü Satılık Ev
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.