Emlakjet

Pehlivanköy Kazımdirik Mahallesi Satılık Ev

araması için 2 ilan bulundu
search
Kazımdirik Mahallesicancel
Pehlivanköycancel
Kırklarelicancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Kazımdirik Mahallesi Satılık Konut Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi 

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Kazımdirik Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Kazımdirik Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler. 

Kırklareli Pehlivanköy Kazımdirik Mahallesi’nin nüfusu 782 kişidir. Bu nüfusun %50’si erkek, %50’si ise kadındır. 

 

Kazımdirik Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler 

Kazımdirik Mahallesi Kırklareli’nin Pehlivanköy ilçesine bağlı olan 3 mahalle ve 8 köyden oluşmaktadır. Kazımdirik Mahallesi; Pehlivanköy ilçe merkezine yaklaşık 1 km, Kırklareli il merkezine ise yaklaşık 89 km uzaklıktadır.  

 

Kazımdirik Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Ulaşım Olanakları 

Kazımdirik Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Kırklareli şehri hem kara hem demiryolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Pehlivanköy’e gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir.

Kırklareli ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Kazımdirik Mahallesi ulaşımı Pehlivanköy’e gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Pehlivanköy’de otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 

Kazımdirik Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi 

Kazımdirik Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumlarını araştırdık. Kazımdirik Mahallesi’nde “Atatürk İlkokulu”, “Atatürk Ortaokulu” ve “Pehlivanköy Anadolu Lisesi” bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Pehlivanköy’de bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Pehlivanköy’de 4 okul bulunmaktadır.  

 

Pehlivanköy Kazımdirik Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri 

Kırklareli Pehlivanköy Kazımdirik Mahallesi satılık konut fiyatları 1.821.700 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 18.217 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Kırklareli Pehlivanköy Kazımdirik Mahallesi satılık konutların ortalama büyüklüğü 100 metrekaredir. Kırklareli’nin il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Kırklareli Pehlivanköy Kazımdirik Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık konut arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.